Xbox Game Pass kartta para olmazsa ne yapar?

waitdeath

Hectopat
Makaleler
1
Biliyorsunuz ki, Xbox Game Pass for PC'ye ilk ay 5.90 ödeme karşılığında üye olabiliyorsunuz ancak diğer aylar 30 lira civarında bir ücret ödemeniz gerekiyor. Şimdi yine biliyorsunuz ki ininal bir Ön ödemeli kart ve kredi kartı işlevi görmüyor, biz para yüklersek alışveriş yapabiliyoruz. Game Pass'te de belirtilene göre her ay abonelik otomatik olarak yenileniyor. Peki benim sorum şu;
Diyelim ben kartıma 5.90 lirayı yükledim ve Xbox Game Pass for PC'ye 5.90 karşılığında üye oldum. Böylelikle kartımda hiçbir para kalmadı. Sonrasında diğer ay geldi ve benim 30 lira vermem gerekecek üyeliği devam ettirmek için ama kartta para yok. Peki eğer ben karta para yüklemezsem Microsoft ne yapacak? Otomatik olarak üyeliğim iptal mi olacak yoksa başka yollarda para çekecek mi? Ya da ay sonunda ben mi iptal etmeliyim?
Teşekkürler.

Ay sonunda kolayca iptal edebilirsiniz.

Hatta ay sonuna bile gerek yok, şimdi iptal edersin, süresi bitince kendiliğinden gider.

Arkadaşlar bu üyelik iptaliyle ilgili endişeleriniz varsa kredi kartı yerine 6 TL'lik sanal kart açın onunla kayıt olun. Karttan çekemezse zaten iptal olur sizin de kafanız rahat olur.

Arkadaşlar iptal olup kapanır mı Game Pass, yoksa askıya mı alınır? Yani, karta para gelene kadar kullanılmaz mı?
Arkadaşlar iptal olup kapanırmı game pass , yoksa askıya mı alınır yani, karta para gelene kadar kullanılmaz mı

Geri
Yukarı