Xbox Game Pass mantıklı mı?

Ben de sizinle aynı düşüncedeyim, almak mantıklı gelse de sonuçta kalıcı olarak almadığımız için paramın boşa gittiğini düşünüyorum. Ama oyunları denemek için mantıklı bir seçim.

Aynen bir de bu mevzu var. Game Pass almasam oyunu oynayamayacağım ama Game Pass'i alırsam oyunu oynayıp sahip olamayacağım.
Hocam toplamda beş ay Xbox Gamepass'i tecrübe ettim ve eksik tarafına hiç rastlamadım. Başarım sistemi güzel, ara yüz güzel, sıkıntı çıkarmıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Saçma ve gereksiz 2 kez masraf.
Sen alma o zaman.
Ben de sizinle aynı düşüncedeyim, almak mantıklı gelse de sonuçta kalıcı olarak almadığımız için paramın boşa gittiğini düşünüyorum. Ama oyunları denemek için mantıklı bir seçim.
Şöyle bir şey daha var ama oyun fiyatları ortada ve bir Ubisoft oyunu fiyatına dokuz ay boyunca abone kalabiliyoruz. Hem de abonelik bitince hesabın silinmiyor ve abonelik arası verdiğinde hem oyunlarına, hem de Gamerscore kasmaya kaldığın yerden devam edebiliyorsun.

Sen alma o zaman.

Şöyle bir şey daha var ama oyun fiyatları ortada ve bir Ubisoft oyunu fiyatına dokuz ay boyunca abone kalabiliyoruz. Hem de abonelik bitince hesabın silinmiyor ve abonelik arası verdiğinde hem oyunlarına, hem de Gamerscore kasmaya kaldığın yerden devam edebiliyorsun.
Almıyorum. Fanboyluk yapmayın.
Her oyunu 2. kez oynuyor musunuz cidden.
Neden oynamayayım? Reklam peşinde misiniz anlamadım?

Yeni konular

Geri
Yukarı