Xbox Game Pass mi EA Play mi?

aydinciftci

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Geçenlerde bir sistem topladım ve şu anda Steam ve Epic kütüphanesine baktığımda her oyunu bitirmişim ve ezberlemişim. Bir oyuna da 500 TL vermek biraz salakça geliyor. O yüzden böyle arşiv tarzı şeyleri almak istiyorum. Sizce hangisini almalıyım? İyi günler.

EA'de çok güzel şeyler göremedim ben. Game Pass daha iyi gibi. İlk ay 6 TL'ye normal versiyonunu alın, 2. ay ise 6 TL'ye Game Pass Ultimate alın. Böylece paradan da tasarruf edersiniz. Yinelemeyi de kapatmayı unutmayın.

Bence kesinlikle Xbox Game Pass. Oyun yelpazesi çok daha geniş. Ayrıca şu an Microsoft Flight Simulator bile standart sürüm olarak oynanabiliyor. EA için çok oyun alternatifi var denemez. BF serisine ilginiz var ise ancak olabilir. FIFA serisi ise zaten EA premium access ile oynanabiliyor.

Bunun cevabını kendiniz vermeniz lazım değil mi? Bence her ikisinde de güzel oyunlar var. EA tarafında Crysis, Mass Effect, NFS, Dead Space, Titanfall 2 gibi oyunları beğenmiştim. Xbox Pass'de de bir sürü güzel oyunlar vardı oynamadıysanız. Metro Exodus, Vampyr, Forza Horizon 4 aklıma gelenler.

Bunun cevabını kendiniz vermeniz lazım değil mi? Bence her ikisinde de güzel oyunlar var. EA tarafında Crysis, Mass Effect, NFS, Dead Space, Titanfall 2 gibi oyunları beğenmiştim. Xbox Pass'de de bir sürü güzel oyunlar vardı oynamadıysanız. Metro Exodus, Vampyr, Forza Horizon 4 aklıma gelenler.
Dead Cells, Flight Simulator, Sea of Thives, No Man's Sky.

İkisinin sana sunduğu oyunları incele. Hangisinde seni içine çeken daha fazla oyun varsa onu seç. Xbox bu konuda daha gelişmiş fakat EA'ninki kesinlikle kötü değil.

Artık ikisini Xbox platformu üzerinden bir arada kullanman mümkün olacak. Sene sonunu bekleyiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı