Xbox Game Pass mobilde oynanıyor mu?

EdinDzeko1907

Hectopat
Daha fazla  
İyi bir bilgisayarım yok konsolum da yok ve Forza Horizon 4 gibi oyunları oynamak istiyorum. Şu an bilgisayar alamam. Xbox Game Pass mobilde oluyormuş ama nasıl oluyor direkt aldıgım zaman oynayabilecek miyim ve GeForce NOW gibi sıra bekleyecek miyim? Oynadıgım oyunlar nereye yüklenecek. Telefonum iPhone 8 Plus bilgisayarımın özellikleri.
i5 2430M GT 520M 6 GB RAM.

İyi bir bilgisayarım yok konsolum da yok ve Forza Horizon 4 gibi oyunları oynamak istiyorum. Şu an bilgisayar alamam. Xbox Game Pass mobilde oluyormuş ama nasıl oluyor direkt aldıgım zaman oynayabilecek miyim ve GeForce NOW gibi sıra bekleyecek miyim? Oynadıgım oyunlar nereye yüklenecek. Telefonum iPhone 8 Plus bilgisayarımın özellikleri.

Xbox Game Pass bir bulut oyun programı değil. Mobildeki sadece Xbox'ınızdaki oyunları düzenlemeye yarıyor.

Mobilde sadece Xbox hesabınızda olan oyunları düzenliyorsunuz. Öyle GeForce NOW gibi değil.

Game Pass Ultimate alırsanız xCloud da geliyor. Bildiğim kadarıyla ülkemizde ise VPN ile kullananlar var.

xCloud'u Safari üzerinden oynayabiliyorsunuz diye hatırlıyorum Apple telefonlarda. Türkiye desteği olmadığından oynayabileceğinizi sanmıyorum. Uygulama için bir yöntem var ancak Apple'da uygulama xCloud'u desteklemiyor diye hatırlıyorum.

xCloud ile mobil cihazlarda da kullanabilirsiniz fakat Xbox kolu da gerekli diye biliyorum.

xCloud ile mobil cihazlarda da kullanabilirsiniz fakat Xbox kolu da gerekli diye biliyorum.

Evet hocam doğru biliyorsunuz. Belli oyunlarda Xbox kolu gerekli. Diğer oyunlar: Fortnite, Dirt5 vb. oyunlarda ise dokunmatik desteği mevcut. Kendim de telefondan oynadığım için deneyimledim :D
@Anceph hocamın hazırlamış olduğu rehberde var göz atmak isterseniz.
GeForce NOW gibi sıra bekleyecek miyim?

Sıra bekleme yok.

Oynadıgım oyunlar nereye yüklenecek.

Oyunlar hiçbir yere yüklenmiyor. Adı üstünde bulut oyun oynama servisi :D

Xbox Game Pass mobilde oluyormuş ama nasıl oluyor direkt aldıgım zaman oynayabilecek miyim?

Evet oynayabileceksiniz.
Aylık 45 TL ödeyeceksiniz sadece.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı