Xbox Game Pass ne kadar mantıklı?

Carne

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
3500U
8(5.95)ram
mx230
Biliyorum şu an fiyatlar göz önünde bulundurulduğunda 30TL'ye o kadar oyun neredeyse bedava. Bu aboneliği ben sadece FIFA, NBA, FM gibi solo kariyer oynamak için düşünüyordum. Halihazırda FM23'e Steam de sahibim. Eğer NBA2K23 Game Pass'de olsa hiç düşünmeden abone olurdum ama şu an yararlanacağım sadece FIFA21-22 var. 3500U 8 GB(6kullanımda)RAM, MX230 FIFA22 için uygunsa hemen abone olacağım. Sizce açar mı?

Fifa 22 sistemi zorlar gibi gözüküyor. Açar ancak fps değerleri 15'ten yukarı çıkmaz. Akıcı oynayamazsın. Bu arada NBA2K23 yanlış hatırlamıyorsam epic'te beleşe vermişlerdi.

Fifa 22 sistemi zorlar gibi gözüküyor. Açar ancak fps değerleri 15'ten yukarı çıkmaz. Akıcı oynayamazsın. Bu arada NBA2K23 yanlış hatırlamıyorsam epic'te beleşe vermişlerdi.
ücretsiz olan 2k21'di bugün öğrendim serverları kapamışlar. fifa 18-19 u mid de 30fps oynadım bu sistemde. 21 de mi oynanmaz?

Başlığa göre yanıt vereceğim: Kendini 1-2 oyunla sınırlandırma derim, Game Pass kütüphanesinde birden fazla oyun bulunuyor ve kafana göre oyunu illaki bulacağını düşünüyorum. Soruya gelecek olursak bence mantıklı sistem. Atomic Heart oynamak istiyordum, Steam fiyatı 600 TL civarındaydı. Game Pass kütüphanesinde olduğunu gördüm ve oradan oynadım. 10 saat süren oyuna da 600 TL vermemiş oldum, böyle de düşünebilirsin.

Kesinlikle bilgisayarı zorlar ben GTX 1650 i5 12. nesil bilgisayarda 80 dereceleri görüyorum FIFA 23'te yani bilgisayarınızı zorladığına değmez erişiminiz varsa en azından PS4 FIFA için şimdilik hala mantıklı bir seçenek.

Yeni konular

Geri
Yukarı