Xbox Game Pass offline oyun tavsiyesi

LutherKing

Hectopat
Sınavlar sonrası 1 haftalığına memleketimde olacağım bu yüzden döndüğüm zaman KYK'da vakit geçirebileceğim offline oyunlar arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Shooter olarak,
Gears sh serisine bakabilirsin.
Halo'da iyidir ama biraz eski kalıyor.

Bunun dışında Platform oyunu
Ori 2. oyunu çok güzel.
Dead Cells

A Plague Tale,
Souls olarak > Lies of P ve WO long var.
Skyrim var.
Dead Space 3 lemesi var.
Bannerlord var.

Varda var yani, sen ne tarz bir şey arıyorsun?

Shooter olarak,
Gears sh serisine bakabilirsin.
Halo'da iyidir ama biraz eski kalıyor.

Bunun dışında Platform oyunu
Ori 2. oyunu çok güzel.
Dead Cells

A Plague Tale,
Souls olarak > Lies of P ve WO long var.
Skyrim var.
Dead Space 3 lemesi var.
Bannerlord var.

Varda var yani, sen ne tarz bir şey arıyorsun?
Hocam uzun soluklu sürükleyici bir oyun arıyorum. Hikayeli oyunlar beni hep daha çok sarmıştır onun dışında girip kafa dağıtabileceğim oyunlar da olsun istiyorum.

Hocam uzun soluklu sürükleyici bir oyun arıyorum. Hikayeli oyunlar beni hep daha çok sarmıştır onun dışında girip kafa dağıtabileceğim oyunlar da olsun istiyorum.

Uzun soluklu hikayeli deyince akla ilk gelen oyun Skyrim diyebiliriz. Alternatif olarak Starfield uzay teması. Bu oyunlar çok rahat 100 saat ve üzeri oynattırır ama Skyrim çok metin barındırır.

Alternatif olarak güzel hikayeli oyunlardan;
Dead Space serisi var.
A Plague Tale 1. ve 2.
Yakuza serisi var tam bir mafya yeraltı hikayesidir tavsiye ederim.
TWD serisi var hikaye sinematik bir oyun.

Starfielda alternatif olabilir mi bilmiyorum ama Mass Effect var. Star Wars Jedi: Fallen Order var.

Bannerlord var Orta Çağ simülasyonu gibi Krallık kuruyorsun savaşıyorsun derin sayılabilecek bir oyun. Modsuz 500 saat gömdüm.

Uzun soluklu hikayeli deyince akla ilk gelen oyun Skyrim diyebiliriz. Alternatif olarak Starfield uzay teması. Bu oyunlar çok rahat 100 saat ve üzeri oynattırır ama Skyrim çok metin barındırır.

Alternatif olarak güzel hikayeli oyunlardan;
Dead Space serisi var.
A Plague Tale 1. ve 2.
Yakuza serisi var tam bir mafya yeraltı hikayesidir tavsiye ederim.
TWD serisi var hikaye sinematik bir oyun.

Starfielda alternatif olabilir mi bilmiyorum ama Mass Effect var. Star Wars Jedi: Fallen Order var.

Bannerlord var Orta Çağ simülasyonu gibi Krallık kuruyorsun savaşıyorsun derin sayılabilecek bir oyun. Modsuz 500 saat gömdüm.
Teşekkür ederim hocam indireceğim bu oyunları yanında da Forza yükleyeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı