Xbox Game Pass "oturum açılıyor" kısmında kalıyor

Serhat_0612

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bu açtığım bilmem kaçıncı konu bilmiyorum. D Xbox Game Pass'te indirdiğim oyunları açtığımda oturum açılıyor ekranında kalıyor. Bir türlü çözüme ulaşamadım. Dosya doğrulamada işe yaramıyor öyle kalıyor açılmıyor oyun. Artık bir çözüme ulaşalım. Sadece benim için değil, bu sorunu yaşayan birçok kişiye de çözüm olsun. Teşekkürler.

Herhangi bir bilgisi olan yada bir fikri olan yok mu?

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-24_213220723.png
    resim_2023-09-24_213220723.png
    958,9 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Merhaba. Bu açtığım bilmem kaçıncı konu bilmiyorum. D Xbox Game Pass'te indirdiğim oyunları açtığımda oturum açılıyor ekranında kalıyor. Bir türlü çözüme ulaşamadım. Dosya doğrulamada işe yaramıyor öyle kalıyor açılmıyor oyun. Artık bir çözüme ulaşalım. Sadece benim için değil, bu sorunu yaşayan birçok kişiye de çözüm olsun. Teşekkürler.

Bilgisayar Ayarlarından Oyun-Xbox Ağı-Düzelt yapıp sonrasında yeniden başlatıp deneyebilir misiniz?

Bazen belli servisler takılı kalıyor Windows'ta. Öncelikle Xbox uygulamasından tamamen çıkın. Görev yöneticisinde de takılı kalmadığına emin olun.

1) Başlat'a services.msc yazın ve enterlayın.
2) Önünüze gelen dizini isme göre sıralayın, sonra X harfine gidin. Xbox ile ilgili 4 tane servis ayarı bulunmakta.
  • Xbox Accesory Management Service
  • Xbox Live Ağ Hizmeti
  • Xbox Live Kimlik Doğrulama Yöneticisi
  • Xbox Live Oyun Kaydetme
3) Bunlara sırayla sağ tıklayın ve yeniden başlat deyin.

Maalesef ara sıra bu problem oluyor Xbox'ta. Ben bu şekilde çözüyorum kendi bilgisayarımda.

Umarım sizin de işinize yarar. Hata aldıkça bu işlemi yaparsınız, zaten 30 saniyelik bir süreç hepi topu.

Bir umutla denedim, fakat olmadı :( Her iki çözümüde denedim olmadı. Var mı başka bir çaresi.

başka bir bilginiz var mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı