Xbox Game Pass oyun kilitlendi, hata kodu: 0xc0000005

BasarJ

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi bayramlar.
Sorunuma gelecek olursam aktif olarak Xbox Game Pass PC üyeliğim bulunmakta ve mağazadan Dishonored: Death of outsider oyununu indirdim ve açtım hiçbir sorun yoktu. Daha sonra artık oyun dosyalarına kolayca erişebilidiğimizden dolayı Türkçe yama yapmak istedim, yamayı kurdum fakat oyun açılmadı. Biraz daha uğraştım ama sonuç yine aynı. En sonunda Türkçe yamayı kaldırdım ve öyle oynamaya başladım.
Oyunu bugün açmaya çalıştığım zaman ise ( oyun kilitlendi. Hata kodu: (0xc0000005) ) şeklinde bir hata alıyorum. Oyunu sildim yükledim, bilgisayarı kapatıp açtım, oyun dosyaları doğrulattım ama sonuç aynı ve sadece bu oyunda oluyor yüklü diğer oyunlar sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
Daha önce bu tarz bir sorunla karşılaşmış olan var mı, nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

Ekran görüntüsü 2023-06-29 233921.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu direkt dosyalarından exe halinde çalıştırmayı dener misiniz var ise?

Öncelikle geç cevap verdiğim için kusura bakmayın. Maalesef sonuç değişmedi. Forumda bir arkadaş aynı hatayı Microsoft Flight Simulator de almış ve kendisi çözüm olarak oyunun başlatma dosyalarını silip yükledim düzemiş şeklinde yazmış fakat başlatma dosyaları hangisi nasıl erişilir hiçbir fikrim yok ne yazık ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı