Xbox Game Pass oyun klasörü nerede?

Bu seçenek varsa tıkladığınız sizi direkt oyunun kurulu olduğu klasöre atıyor. Etkinleştirmek için "Modlar Etkinleştir" gibi bir buton var ona tıklamanız gerekiyor. Sonra çıkan pop-up'ta onay butonuna tıklamanız gerek.

indir.png

Son düzenleme:
Bu seçenek varsa tıkladığınız sizi direkt oyunun kurulu olduğu klasöre atıyor. Etkinleştirmek için "Modlar Etkinleştir" gibi bir buton var ona tıklamanız gerekiyor. Sonra çıkan pop-up'ta onay butonuna tıklamanız gerek.

Eki Görüntüle 1212440

Kanka ben bilgisayar format atmak istiyorum da Forza 5'i HDD'ye kopyalayıp formattan sonra tekrardan bilgisayara atabilir miyim? Oluyorsa nasıl yapabilirim?

Kanka ben bilgisayar format atmak istiyorum da Forza 5'i HDD'ye kopyalayıp formattan sonra tekrardan bilgisayara atabilir miyim? Oluyorsa nasıl yapabilirim?
Yapamassın diye düşünüyorum sadece C: içerisine kurmuyor bilgisayara dağınık bir sürü oyun dosyası oluyor. Sahte kurulum yapamassın bence formattan sonra.

bir oyunun yaması ve modları düşünülmüş ise muhtemelen "belgelerim" bölmünde bulunur
Bir oyunda mod ve paketler legal ve düşünülmüş ise muhtemelen; "belgelerim" klasörünüzde ayrılmış klasörler vardır..

Geri
Yukarı