Xbox Game Pass oyunları geç açılıyor

HellFrozen

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba ve hayırlı bayramlar🙂
Geçtiğimiz gün Xbox Game Pass PC versiyonu satın aldım. Kütüphaneden bazı oyunları yükledim ancak oyunlar çok geç açılıyor. Örneğin Dead Cells gibi küçük bir oyunda bile geç açılma durumu söz konusu, oyun açılmadan evvel aşağıda resmini koyduğum ekranda kalıyor ardından oyuna giriyor. Bu durum normal mi? Sistemimle alakalı olduğunu sanmıyorum.
Saygılarımla.

1712746418016.png

Son düzenleme:
öncelikle merhaba ve hayırlı bayramlar🙂
Geçtiğimiz gün Xbox Game Pass PC versiyonu satın aldım. Kütüphaneden bazı oyunları yükledim ancak oyunlar çok geç açılıyor. Örneğin Dead Cells gibi küçük bir oyunda bile geç açılma durumu söz konusu, oyun açılmadan evvel aşağıda resmini koyduğum ekranda kalıyor ardından oyuna giriyor. Bu durum normal mi? Sistemimle alakalı olduğunu sanmıyorum.
saygılarımla.

Eki Görüntüle 2164624

Oyun nerede kurulu?

Öncelikle merhaba ve hayırlı bayramlar🙂
saygılarımla.

Eki Görüntüle 2164624
bu ekran 3 saniye bile sürmez genelde

Yeni konular

Geri
Yukarı