Xbox Game Pass oyunları XVD'ye kaydoluyor

İşletim sistemi
Windows 11

Muztafa

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba
Bundan birkaç ay önce Game Pass üzerinden indirdiğim oyunların dosyalarına erişebiliyordum hatta Türkçe yama falan da kuruyordum. Ama nedenini bilmediğim bir şekilde bütün dosyalarım gitti ve ne zaman yeni bir oyun yüklemeye çalışsam XVD adında sanal bir diske indiriyor.

Merhaba, ben de Xbox kullanıyorum ve doğru. Çünkü Game Pass'dan indirilen bir oyun size ait olmaz. Mesela Minecraft mod paketi kuracaksınız. Game Pass'dan indirirseniz asla kuramazsınız. Microsoft'un güvenllik amacıyla yaptığı bir şey.

Merhaba, bende Xbox kullanıyorum ve doğru. Çünkü Game Pass'dan indirilen bir oyun size ait olmaz. Mesela Minecraft mod paketi kuracaksınız. Game Pass'dan indirirseniz asla kuramazsınız. Microsoft'un güvenllik amacıyla yaptığı bir şey.
Xbox Insider Hub'da Beta'ya kayıt olunca dosyalarda değişiklik yapabiliyorsunuz. Tamamen özgür olmuyorsunuz, ancak en azından yama vb. kuruluyor.

Merhaba, bende Xbox kullanıyorum ve doğru. Çünkü Game Pass'dan indirilen bir oyun size ait olmaz. Mesela Minecraft mod paketi kuracaksınız. Game Pass'dan indirirseniz asla kuramazsınız. Microsoft'un güvenllik amacıyla yaptığı bir şey

O kadarını biliyorum fakat dosyalara erişebilmemizi sağlayan bir güncelleme gelmişti geçenlerde
Daha dün arkadaşım Atomic Heart'a Türkçe yama kurdu ama aynı şey bende yok dosyalar hiçbir şekilde gözükmüyor

Xbox Insider Hub'da Beta'ya kayıt olunca dosyalarda değişiklik yapabiliyorsunuz. Tamamen özgür olmuyorsunuz, ancak en azından yama vb. kuruluyor.

Galiba zaten üyeyim ama arkadaşlarım üye olmadığı halde dosyalara erişebiliyor
Bende ki sorun daha garip
Yükleme konumu olarak C: Xboxgames i seçiyorum fakat oyunu XVD diye bir sanal diske kuruyor
XVD yi silip oyunu tekrar yüklediğimde tekrardan XVD adında bir disk açıyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı