Rehber Xbox Game Pass oyunlarına Türkçe yama kurma

O soruya kimsenin cevabı yok :D yaşayan bazısı var ama cevap ve çözüm yok.

O ayar yoksa olmuyor. Windows 11 de o ayarları yapmadan direk dosyalara ulaşabiliyorsun diye duydum ama denemedim yapanıda görmedim. Ben her şeyi denedim o ayara bir türlü ulaşamadım bende de gözükmüyor. Windows 10 kullanıyorum.
Windows 11 de direk Türkçe yama yapabilen varsa yazsın.

O soruya kimsenin cevabı yok :D yaşayan bazısı var ama cevap ve çözüm yok.
O ayar olmucak zaten, eğer ki oyun yükle dediğinizde siz kendiniz belirleyebiliyorsanız klasörü sorun yoktur. Ama belirleyemiyorsanız olmamıştır. Arkadaş bu rehberi ilk çıktığında yaptığından dolayı güncelleme ile gelişmiş yüklemeyi kaldırmışlar.

O ayar olmayacak zaten, eğer ki oyun yükle dediğinizde siz kendiniz belirleyebiliyorsanız klasörü sorun yoktur. Ama belirleyemiyorsanız olmamıştır. Arkadaş bu rehberi ilk çıktığında yaptığından dolayı güncelleme ile gelişmiş yüklemeyi kaldırmışlar.

Kanka biz nasıl beliryeceyeğiz bize Xbox Game Pass'ın kurulan klösörüne oyunu indiriyor kimse değiştiremez ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka biz nasıl beliryeceyeğiz bize Xbox Game Pass'ın kurulan klösörüne oyunu indiriyor kimse değiştiremez ki?

Eğer ki Windows apps klasörüne kurmuyorsa C veya D de kendisi Xbox adlı klasör oluşturuyor ve o zaman dosyalarla oynayabiliyorsun. Yani yama veya mod kurabilirsin ama şöyle bir şey var yine Windows apps kuruyorsa yama kuramazsın çünkü klasör izin vermiyor buna.

Eğer ki Windows apps klasörüne kurmuyorsa C veya D de kendisi Xbox adlı klasör oluşturuyor ve o zaman dosyalarla oynayabiliyorsun. Yani yama veya mod kurabilirsin ama şöyle bir şey var yine Windows apps kuruyorsa yama kuramazsın çünkü klasör izin vermiyor buna.

İşte o sorunu nasıl halledeceğiz istediğim yere yüklüyor ama yönetemiyorum C ya D diskini seçsem de oradaki Windows appse yüklüyor. Bir de ayarlardan gelişmiş yükleme seçeneklerine izin ver çıkmıyor zaten sorun orada.

İşte o sorunu nasıl halledeceğiz istediğim yere yüklüyor ama yönetemiyorum C ya D diskini seçsem de oradaki Windows appse yüklüyor. Bir de ayarlardan gelişmiş yükleme seçeneklerine izin ver çıkmıyor zaten sorun orada.
Bazı oyunlar desteklemiyor benim bildiğim kadarıyla. Başka bir oyunu denediniz mi The evil within 2 yi ben onu denediğimde yapabilmiştim. Şimdi Game pass'im yok o yüzden detaylı olarak cevap yazamıyorum.

Ve o zaman dosyalarla oynay.

Bazı oyunlar desteklemiyor benim bildiğim kadarıyla. Başka bir oyunu denediniz mi The Evil Within 2'yi ben onu denediğimde yapabilmiştim. Şimdi Game Pass'im yok o yüzden detaylı olarak cevap yazab.

Bende Xbox Games üzerinde görüntüleniyor oyun ancak dil yamasını kursam da değişim olmuyor oyun içerisinde. Oyunun ismi Dishonored def. Edition.

Bende şu an Dishonered Def. Edition'a Türkçe yama atmaya çalışıyorum. Windows C üzerinde gözüküyor Xbox games içerisinde klasör olarak ama exe. formatlı dosyayı kurunca çalışmıyor yama.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı