Xbox Game Pass para iadesi gelmiyor

Furkan5274

Hectopat
Herkese selamlar. Dün gece 22.51'de Xbox Game Pass aldım PC'den, sonra iade etmeye karar verdim fakat iade param halen gelmedi. İşin garibi, Microsoft, Gmail'den mail attı, paranız iade edildi diye. Ne yapmam gerekiyor? Paramı alamıyorum.

Dosya Ekleri

• unknown (30).png
    unknown (30).png
    43,5 KB · Görüntüleme: 591
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kredi kartı iadesini geç yapıyorlar. Steam'de aynısı yapıyor. 18 TL L4D2 aldım beğenmedim iade ettim 2 hafta olacak ama gelmedi. Çekerken iyi ama geri iade ederken bezdiriyorlar.

Herkese selamlar. Dün gece 22.51'de Xbox Game Pass aldım PC'den, sonra iade etmeye karar verdim fakat iade param halen gelmedi. İşin garibi, Microsoft, Gmail'den mail attı, paranız iade edildi diye. Ne yapmam gerekiyor? Paramı alamıyorum.
Para iadesi uzun sürüyor. Benim de başıma gelmişti. Çekerken cızt diye 3 saniyede çekiyorlar, geri öderken 1 hafta sürüyor.

Gerçekten ya ama anlamadığım maile iade ettik yazıyorlar.Hesabınıza para geldi diyorlar.
Hocam kurumun birincil muhatabı banka oluyor. Yani bankayla anlaşmasına bağlı. Mesela ben bugün yiyecek aldım dışarıdan ve kredi kartımdan parayı çekti. Aradan bir süre sonra sipariş iptal oldu ve direkt hesabıma geldi para.

Yeni konular

Geri
Yukarı