Xbox Game Pass para iadesi nasıl gelir?

EA Play alacağım için iade ettim. XBOX Game pass oyunlarına baktığımda Battlefield'ı görüyordum ve onun için alacaktım. XBOX'ın uygulamasından baktığımda Battlefield gözükmüyordu. Tekrar kontrol ettim ve Battlefield'ın altında EA PLAY yazıyordu. Madem EA PLAY, neden XBOX Game Pass listesinde var?
Teknik olarak var. Onların hatası yok.

Öyle oldu valla. Yapacak bir şey yok, neyse ki para geçte olsa gelecek. Yarına kadar gelir diye tahmin ediyorum. Şimdi acaba ben Steam'den EA Play mi alsam yoksa tekrar XBOX Game Pass mi alsam. XBOX Game Pass'ten EA Play'i nasıl indiriyoruz onu da bilmiyorum, araştıracağım.
Hocam neyi araştıracaksınız, ben gözüm kapalı yaptım hiçbir araştırma yapmadan. EA PLAY indirip XBOX GAMEPASS ile giriş yap deyip oynayacaksınız.

Davetiye beklemiyor ve banka hesabına anında iade diye bir şey yok.
İşlemin ne kadar süre içinde gerçekleşeceği hakkında bir fikriniz var mı?
Hocam neyi araştıracaksınız, ben gözüm kapalı yaptım hiçbir araştırma yapmadan. EA PLAY indirip XBOX GAMEPASS ile giriş yap deyip oynayacaksınız.
Daha önce hiç XBOX veya EA'in uygulamaları ile işim olmadı. Sistemin nasıl işlediğini bilmediğimden hızlı karar verip geri iade ettim. Konuyu açtıktan sonra anladım durumu.

İşlemin ne kadar süre içinde gerçekleşeceği hakkında bir fikriniz var mı?
Emin değilim. Örnek olması açısından Ubisoft ve Epic Games üzerinden yaptığım iadeler 14 gün içerisinde geliyordu. Bankaya göre de değişebilir.

- - -

Ayrıca boşuna iade etmişsiniz Xbox uygulamasında Battlefield 1 var.

1635010043363.png

Emin değilim. Örnek olması açısından Ubisoft ve Epic Games üzerinden yaptığım iadeler 14 gün içerisinde geliyordu. Bankaya göre de değişebilir.

- - -

Ayrıca boşuna iade etmişsiniz Xbox uygulamasında Battlefield 1 var.

Eki Görüntüle 1196611
Boşuna iade ettiğimi fark ettim fakat arama kısmına defalarca Battlefield yazmama rağmen hiç bir Battlefield oyunu çıkmadı. Diğer oyunlar çıkarken bir tek BF çıkmıyor. Yanlış arama kısmına mı yazıyorum acaba? Tekrar denedim ve sonuç:
1635010171411.png

Boşuna iade ettiğimi fark ettim fakat arama kısmına defalarca Battlefield yazmama rağmen hiç bir Battlefield oyunu çıkmadı. Diğer oyunlar çıkarken bir tek BF çıkmıyor. Yanlış arama kısmına mı yazıyorum acaba? Tekrar denedim ve sonuç: Eki Görüntüle 1196613
Direkt çıkmıyor alt kısımda uyarı var. Yazıya bastıktan sonra zaten tüm EA oyunlarını da görebiliyorsunuz.

1635010267000.png

Direkt çıkmıyor alt kısımda uyarı var. Yazıya bastıktan sonra zaten tüm EA oyunlarını da görebiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 1196618
Enter'a basmamıştım. Oyun çıkmadığından basma gereği de duymadım, böyle bir şey olduğunu bilemezdim. Denedim ve evet, dediğiniz oldu. İade işlemi hala bekleniyor olarak görünüyor. Ben XBOX Game Pass'i tekrar satın alsam paramın gelmeme gibi bir ihtimali olmaz sanırım?

Yeni konular

Geri
Yukarı