Xbox Game Pass PC oyunlar güncellenirken baştan iniyor

mepati

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,
Xbox Game Pass PC'ye 2 ay önce üye oldum. Şöyle bir sıkıntı ile karşılaştım birkaç defa. İnternette araştırdım cevabını bulamadım. Yüklemiş olduğum herhangi bir oyuna en ufak bir güncelleme geldiğinde oyunu baştan indiriyor. Oyunun boyutu büyüdükçe sıkıntı daha büyük oluyor. Yardımcı olabilecek olursa sevinirim. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef Game Pass Update sistemi böyle. Daha kötüsü güncellenirken güncellemeyi durdurunca oyunu da siliyor. Sinir bozucu yapacak bir şey yok. Otomatik güncelleştirmeleri kapatmanı öneririm, en azından oynamak istediğinde güncelleme yapmasını beklemezsin, oynamayacağında kendin güncellersin.

Maalesef Game Pass Update sistemi böyle. Daha kötüsü güncellenirken güncellemeyi durdurunca oyunu da siliyor. Sinir bozucu yapacak bir şey yok. Otomatik güncelleştirmeleri kapatmanı öneririm, en azından oynamak istediğinde güncelleme yapmasını beklemezsin, oynamayacağında kendin güncellersin.

Teşekkürler. Otomatik güncelleştirmeyi kapatayım o zaman. Durdurunca silindiğini öğrendiğim iyi oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı