Xbox Game Pass PC vs. Konsol

ItsAtakan24

Decapat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet biliyorum, daha geçen günler de PlayStation 3 konusu açtım fakat o açtığım konudan sonra biraz ufkum genişledi ve 2 tane karar aklımda belirdi.

1. Xbox series Controller'ı alıp bilgisayarım için Xbox Game Pass almak.

2. Xbox One S alıp Xbox Game Pass almak.

Şimdi halihazırda bilgisayarım olduğu için bilgisayar daha mantıklı gibi geldi fakat eğer yanlış anlamadıysam konsol Game Pass'in de daha fazla oyun varmış bilgisayardakine oranla. Bu yüzden bir ikilem de kaldım. Sizce hangisi daha makul ve iyi? Fikirlerinizi ve deneyimleriniz nelerdir?

Bir de bir şey daha merak ettim. Sadece konsolda Game Pass almak için de mi Ultimate versiyonunu almamız lazım? Yoksa konsola da bilgisayardaki gibi sadece ora için geçerli bir teklif mevcut mu? Acayip merak ettim.

Bu arada bilgisayarım kötü denilemez gayet yeterli ve iyi bir bilgisayar.

İlginiz ve alakanız için teşekkürler. İyi günler dilerim.

Konsol için Game Pass Gold yeterli. Konsol GP oyunları tabii ki de daha çünkü " Xbox Game Pass ". Onun dışında 1. seçenek daha mantıklı.

Aynen sanırım konsol oyunları daha iyi. Bu beni biraz daha konsol almaya itmiyor değil. Yani bilgisayar oyunları ile konsol oyunlarını ayrı kese de tutadabilirim.

Gamepass kütüphanesine bakarsanız oyunların altında konsol, bilgisayar ya da her ikisinde de kullanılabilir olduğunu gösteren ikonlar var. Xbox Game Pass Kütüphanesi | Xbox burada konsol ya da bilgisayar seçerek ne var ne yok bakabilirsiniz.

Peki bu listede daha önceden çıkmış ve gitmiş oyunlarda mı var? Yoksa sadece şu an Game Pass'de mevcut olan oyunlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı