Xbox One S için Xbox Game Pass sistemi

MurtyN

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Küçük kuzenime Xbox One S almayı düşünüyorum. Yakın bir arkadaşım 1500 TL'ye satıyor ondan alacağım. Ama malum Xbox yeni nesil konsollar çıkarıyor ve merak ettiğim konu ise bu yeni nesil konsollar çıkınca Xbox One S'e artık yeni oyunlar çıkmaz mı? Çıkmazsa bile Xbox Game Pass Xbox One S'te kullanılmaya devam eder mi yoksa Game Pass'te yeni nesil konsollara özel hale mi gelir? Daha önce hiç konsol kullanmadığım için bu konuları tam anlayamadım ve almışken kuzenimin uzun bir dönem kullanmasını istiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Öncelikle merhaba. Küçük kuzenime Xbox One S almayı düşünüyorum. Yakın bir arkadaşım 1500 TL'ye satıyor ondan alacağım. Ama malum Xbox yeni nesil konsollar çıkarıyor ve merak ettiğim konu ise bu yeni nesil konsollar çıkınca Xbox One S'e artık yeni oyunlar çıkmaz mı? Çıkmazsa bile Xbox Game Pass Xbox One S'te kullanılmaya devam eder mi yoksa Game Pass'te yeni nesil konsollara özel hale mi gelir? Daha önce hiç konsol kullanmadığım için bu konuları tam anlayamadım ve almışken kuzenimin uzun bir dönem kullanmasını istiyorum. Bilgilendirirseniz sevinirim.
Xbox Game Pass tabiki One S'de devam eder. Yeni oyunlar da çıkar.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler bazen yeni nesil konsol vb. eşyalar piyasaya sunulunca satın alınması için eski nesil konsol vb. eşyaların fişini çekerler bende bundan şüphelendiğim için sormak gereği duydum.
Şey merak ettiğim bir konu daha var kuzenim Rainbow 6 Siege hastası diyebilirim. Bundan dolayı Xbox'la birlikte R6 almayı da düşünüyorum ama Live Gold gibi bir olay varmış Online oynayabilmek için ben oyunu aldığımda Live Gold'u da almam gerekli mi yoksa oyunu alsam yeter mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı