Xbox Game Pass The Long Dark Türkçe yama

Kadir tamir

Decapat
Arkadaşlar, bugün itibari ile Xbox Game Pass aldım ve öncelikle merak ettiğim The Long Dark oyununu indiriceğim fakat gördüğüm kadarıyla Xbox'da The Long Dark oyununun Türkçe dil desteği yok. Bildiğiniz işe yarar Türkçe yama varsa önerileriniz beni mutlu eder. 😃

Aslında olması lazım. Sonuçta oyunun kendisi direkt türkçe desteğe sahip. İndirdikten sonra bakıp eğer gerçekten yoksa bizi de bilgilendirir misiniz? Arkadaşlarım da öyle oynayacak da. Ben Steam versiyonuna sahibim.

Aslında olması lazım. Sonuçta oyunun kendisi direkt Türkçe desteğe sahip. İndirdikten sonra bakıp eğer gerçekten yoksa bizi de bilgilendirir misiniz? Arkadaşlarım da öyle oynayacak da. Ben Steam versiyonuna sahibim.

Az kaldı inmesine lakin neredeyse tüm oyunlarına baktım her oyun yorumunda oyundan atıyor açılmıyor gibisinden ifadeler var. Ben 1 ay denemek için aldım sonuçta 6TL gibi bir fiyat diye. Ama uzun kullanımda Xbox alınmaz, çoğu oyun crash yiyor ve oyun dosyalarının üstüne yama yapılmıyor
Aslında olması lazım. Sonuçta oyunun kendisi direkt türkçe desteğe sahip. İndirdikten sonra bakıp eğer gerçekten yoksa bizi de bilgilendirir misiniz? Arkadaşlarım da öyle oynayacak da. Ben Steam versiyonuna sahibim.
evet evet doğru oyun içinde türkçe 😃

Az kaldı inmesine lakin neredeyse tüm oyunlarına baktım her oyun yorumunda oyundan atıyor açılmıyor gibisinden ifadeler var. Ben 1 ay denemek için aldım sonuçta 6TL gibi bir fiyat diye. Ama uzun kullanımda Xbox alınmaz, çoğu oyun crash yiyor ve oyun dosyalarının üstüne yama yapılmıyor

evet evet doğru oyun içinde türkçe 😃
Teşekkürler.

Geri
Yukarı