Xbox Game Pass üyeliği gözükmüyor

Mami21

Femtopat
Daha fazla  
Xbox Game Pass gözükmüyor bugün yaşadım bunu 7-8 saat önce gözüküyorken şu anda gözükmüyor. Fakat hala EA Play oyunlarına erişimim var çok garip yardımcı olur musunuz?

Xbox Game Pass gözükmüyor bugün yaşadım bunu 7-8 saat önce gözüküyorken şu anda gözükmüyor. Fakat hala EA Play oyunlarına erişimim var çok garip yardımcı olur musunuz?

Xbox uygulamasını ve "oyun hizmetleri" uygulamasını ayarlardan onarıp sıfırlayın, CMD'ye WSReset yazın, Microsoft Store açılınca hangi hesaptan Game Pass aldıysanız o hesaba oturum açın. Varsa Windows güncellemesi, uygulama güncellemesi, onları güncelleyin. Bilgisayarı kapatıp tekrar açın.

Yazdım fakat dediğiniz aynı şeyi söylediler hiçbir yerde gözükmüyor EA play oyunlarına erişimim var ama xbox üyeliğim yok paramızla rezil oluyoruz yaşayanlar biraz bekleyince düzelmiş inşAllah benimkide düzelir.

Daha önce yinelenen ödemeyi açık unuttunuz mu? Bildiğim kadarıyla yinelenen ödeme açıksa ve kart ödemeyi reddederse (ödeme günü bakiye eksikse, kart kullanıma kapalıysa vs.) Xbox game pass aboneliğinizi kapatmak yerine borç olarak yazıyor. (Ödemeyince ne oluyor hiç bilmiyorum.) Şimdi ise Game Pass almaya çalıştığınızda o borcu ödemiş olabilirsiniz. "O zaman neden EA Play'e erişimim var?" Diye soracak olursanız ona cevabım yok :/. Sıkıntı çıkartmaz ise tekrar Game Pass alın ve ya başka hesaptan devam edin. Olmaz ise beklemekten başka çareniz yok gibi gözüküyor.

Bir de hocam siz Game Pass'ı nereden aldınız? Kod olarak mı yoksa Microsoft Store'dan mı? (Kod olarak aldıysanız hangi siteden?)

Eskiden bir hesabımda kodla almıştım ama farklı bir kartla almıştım bu kez aldığımda xbox uygulamasından aldım.

Borcu ödediysem 2 gün Game Pass açık kaldı bir ara gitti geldi bir tuhaflık var çözebilmiş değilim korktuğum şey iptal edemezsem tekrardan ödeme yapar mı galiba sürekli ödemeyi Microsoft'tan kapatabiliyormuşsunuz onu deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı