Satılık Xbox Game Pass Ultimate Kodu 120 TL

Vito S

Hectopat
Makaleler
5
Arkadaşlar, selamlar. Bir arkadaşım Xbox Game Pass Ultimate kodları satıyor. 4 adet aldım ve kullanıyorum, sıkıntı yok. Normali 45 TL iken 18 TL'ye almak bayağı iyi oldu. Ulaşmak isterseniz Discord adresini bırakıyorum.

ilkeryasin_58 #1905
Not: Yeni hesap olmasına gerek yok. Gerekli tüm bilgiler Discord'da verilecektir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, selam. Bir arkadaşım Xbox Game Pass Ultimate kodları satıyor. 4 adet aldım ve kullanıyorum, sıkıntı yok. Normali 45 TL iken 18 TL'ye almak bayağı iyi oldu. Ulaşmak isterseniz Discord adresini bırakıyorum.
İlkeryasin_58 #1905
Not: Yeni hesap olmasına gerek yok. Gerekli tüm bilgiler Discord'da verilecektir.

İstek attım.

Herhangi bir referansınız vs. var mı? neden durduk yere bu tarz dolandırıcılıkların en çok döndüğü platformdaki rastgele bir insana güvenmeliyiz?

Çok şükür 18 TL'nin peşinde değiliz hocam. İnsanlara yardım etmeye çalışıyoruz. Neden dolandırayım ki?

Arkadaşlar, selamlar. Bir arkadaşım Xbox Game Pass Ultimate kodları satıyor. 4 adet aldım ve kullanıyorum, sıkıntı yok. Normali 45 TL iken 18 TL'ye almak bayağı iyi oldu. Ulaşmak isterseniz Discord adresini bırakıyorum.
ilkeryasin_58 #1905
İstek gönderdim kabul ettiği zaman dönüş yaparsa sevinirim.

Güvenilir ve ilgili. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Daha uzun süreli olan var mı hocam ?

Geri
Yukarı