Xbox Game Pass Ultimate kodu kullanılmıyor

strale

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Discord Nitro aldıktan sonra hediye envanterime Xbox Game Pass Ultimate kodu geldi ama kodu kullanmaya çalıştığım zaman böyle bir hata alıyorum. Kodun son kullanma tarihi 2023 27 Mayıs.

Dosya Ekleri

• resim_2023-02-21_143631772.png
    resim_2023-02-21_143631772.png
    6,2 KB · Görüntüleme: 31
Evet birçok kiside öyle oluyor suan, sorunu bulamadık. Discord desteğe yazin.
Ve yeni hesapta denediniz mi bazilari yeni hesapta yapınca oldugunu söylemişti.

Dostum aynı sorun ile ben de karşılaştım. Hatta buraya da konu açtım. Sorunu arkadaşım sayesinde hallettim. Yeni bir Microsoft hesabı açman gerek. Hesabı açarken ülkeni Amerika olarak seç. VPN gerektirmiyor. Ama ödeme kısmına geldiğinde adres kısmını ve eyalet kısmını posta kodunu Amerika'da gerçekten bulunan bir adres gibi doldur rastgele sallama. Sorun çözülecektir.

Dostum aynı sorun ile ben de karşılaştım. Hatta buraya da konu açtım. Sorunu arkadaşım sayesinde hallettim. Yeni bir Microsoft hesabı açman gerek. Hesabı açarken ülkeni Amerika olarak seç. VPN gerektirmiyor. Ama ödeme kısmına geldiğinde adres kısmını ve eyalet kısmını posta kodunu Amerika'da gerçekten bulunan bir adres gibi doldur rastgele sallama. Sorun çözülecektir.

Ben Almanya yaptım posta kodunu da yazdım ancak hala kart işlemi iptal ediyor Papara kullanıyorum ne yapmam lazım.

Geri
Yukarı