Xbox Game Pass vs Game Pass Ultimate farkı nedir?

V4LHALLA

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Game Pass üyeliği almayı düşünüyorum. Sadece bilgisayar üzerinden oyunları oynayacağım, hangi paketi almalıyım ve Ultimate arasındaki fark nedir? 2 seçenekte de tüm oyunlar mevcut mu?

Merhaba, Game Pass üyeliği almayı düşünüyorum. Sadece bilgisayar üzerinden oyunları oynayacağım, hangi paketi almalıyım ve Ultimate arasındaki fark nedir? 2 seçenekte de tüm oyunlar mevcut mu?

Ultimate'de konsol ve PC beraber siz sadece bilgisayar olanı almanız yeterli.

Bildiğim Ultra = PC+konsol normal = PC eğer Xbox'unuz falan yoksa almanıza gerek yok.

Ultimate versiyonda hem konsol için hem de PC için aboneliği aynı anda daha makul bir fiyata alıyorsunuz ayrıca Xbox'ın kendi bulut oyun servisi xCloud'da pakete dahil. Türkiye'de resmi olarak açık olmasa bile kullanmak için yöntemler var.

Ultimate versiyonda hem konsol için hem de PC için aboneliği aynı anda daha makul bir fiyata alıyorsunuz ayrıca Xbox'ın kendi bulut oyun servisi XCloud'da pakete dahil. Türkiye'de resmi olarak açık olmasa bile kullanmak için yöntemler var.

Sadece bilgisayardan oynayacağım, bilgisayar versiyonu yeterli o zaman doğru mu? Ve tüm oyunlara erişim var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı