Xbox Game Pass vs Game Pass Ultimate

lazwegaz

Hectopat
Xbox konsol sahibi değilim. Bilgisayarda kullanmak için soruyorum. İkisi arasındaki fark nedir? Hangisini tercih etmeliyim? Ultimate paketinin artısı nedir?

Ultimate paket PC ve konsol birlikte kullanan kullanıcılar için ideal sadece PC için olanı almanız yeterli olacaktır. Ben de sadece PC için olanı kullanmaktayım detaylı bilgi için burayı inceleyebilirsiniz.

Xbox konsol sahibi değilim. Bilgisayarda kullanmak için soruyorum. İkisi arasındaki fark nedir? Hangisini tercih etmeliyim? Ultimate paketinin artısı nedir?
Tek farkları ultimate pakette oyun içi içerikler ve iş ortağı teklifleri gibi ücretsiz özel avantajlar (3 aylık discord nitro vb.) şeylere sahip olabiliyorsun.

Bende ultimate var 2 yıllık Live Gold üzerinden yükselttiğim için. Herhangi bir farkını göremedim PC için olanı ile. Oyunların Ultimate özel versiyonları var onları kuruyorum hiçbir fark yok ya ben beceremedim ya da yok bir fark yani :)

Bende ultimate var 2 yıllık Live Gold üzerinden yükselttiğim için. Herhangi bir farkını göremedim PC için olanı ile. Oyunların Ultimate özel versiyonları var onları kuruyorum hiçbir fark yok ya ben beceremedim ya da yok bir fark yani :)
Hıı anladım teşekkürler. Bende zaten Pc için olan vardı fakat ultimate geçmem gerekir mi onu merak ediyordum. EA Play ultimate'e gelecek zannediyordum ama ikisinede gelecekmiş sanırım.

İkisine de gelecek o konuda sıkıntı yok. Yalnız PC için Xbox Game Pass 30 TL civarına çıkacak iki üç yıl alarak bu fiyatı 15 lira civarına düşürebilirsin.

Şu an 30 TL değil mi zaten ilk aydan sonra 30 TL olmuştu çünkü

Doğrudur benimki biterken zam gelecek demişlerdi gelmiş. Eğer uzun paket düşünürsen Microsoft çağrı merkezini arayıp satış danışmanına bağlanıp Xbox Live Gold alıp Game Pass Ultimate'e yükseltmek istediğini söyleyeceksin onlar sana mantığı anlatırlar zaten. 180 TL bir senelik Live Gold satın alıp bunu 5.99'a 3 ay Ultimate ekleyerek 1 sene 3 aylık Game Pass Ultimate yapabiliyorsun. İstersen Live Gold'u 2 senelik de alabilirsin ama satın aldıktan sonra Game Pass'e uygun fiyattan süre ekleyemiyorsun unutma.

Yeni konular

Geri
Yukarı