Çözüldü Xbox Game Pass'de Forza Horizon 5 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Lyk7a

Hectopat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050Tİ
i5-12500H
512GB M.2 SSD
16GB RAM
RAM
16 (8x2) 4800 Mhz
Ekran kartı
RTX3050 TI
İşlemci
i5-12500H
Daha önce hiç oynamadım şimdi ilk kez girdiğimde ilk başta sorunsuz bir şekilde açıldı sonra oyun tam açılırken göre yöneticisinden kapatıp bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kaldım ve şimdi açılmıyor veriler eşitleniyor kısmında kalıyor sorun neden kaynaklı olabilir?

Çözüm
Sil yeniden yükle veriler zarar görmüş olabilir.
133GB'lık oyunu silip yeniden yükleyecek zamanım yok maalesef.

Arkadaşlar!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ile çözdüm!
Sil yeniden yükle veriler zarar görmüş olabilir.

Arkadaşlar!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu video ile çözdüm!

Çözüm
Hocam oyun dosyalarını doğrulamayı denesene Xbox uygulamasına gir oradan oyunun seçeneklerinden bul yanımda PC yok şu an ondan pek tarif edemedim.

Arkadaşlar!
Bu video ile çözdüm!

Adam doğru söylemiş eğer oyun hizmetleri çalışmazsa Microsoft hizmetlerine ulaşamaz bende yaşamıştım aynı olayı MC açıyorum yok kardeş açılmıyor benim oyun hizmetleri kapalıymış açtım hemen geldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı