Xbox Game Pass'deki oyun nasıl Steam'e taşınır?

Kelsza

Hectopat
Hearts of Iron 4 oynuyorum Game Pass'den (orijinal) Steam atölyeden Türkçe yama yüklemek için oyunu Xbox Game Pass'den Steam'e de ekleyeceğim ama nasıl yapılır bilmiyorum. (Game Pass hesabını Steam hesabına bağladım. ) (Bir de malum Game Pass'in süresi var :D , şimdiden yardım edebilecek arkadaşlara teşekkür ederim. :) )

Son düzenleyen: Moderatör:
Hearts of Iron 4 oynuyorum Game Pass'den (orijinal) Steam atölyeden Türkçe yama yüklemek için oyunu Xbox Game Pass'den Steam'e de ekleyeceğim ama nasıl yapılır bilmiyorum. (Game Pass hesabını Steam hesabına bağladım. ) (Bir de malum Game Pass'in süresi var :D , şimdiden yardım edebilecek arkadaşlara teşekkür ederim. :) )
Öyle bir şey maalesef söz konusu olamaz.

Abi sen hiçbir kuruyemişçinin ürünleri toptan almak yerine gidip başka bir kuruyemişçiden alıp sattığını gördün mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
asldkaslşdkasdlşdaskd abi sen hiç bir kuruyemişçinin ürünleri toptan almak yerine gidip başka bir kuruyemişçiden alıp sattığını gördün mü???? asmkdlasdjasdklasjdaskldasdskaldasjaskldas
Cezanız hayırlı olsun (rapor ettim, mesaj yerine raporlayın cezası vermeyin moderatör hocam).

Yeni konular

Geri
Yukarı