Xbox Game Pass'den indirilen oyunun yerel dosyaları gözükmüyor

Bilgu

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,
Xbox Game Pass'den birkaç tane oyun indirdim. İndirdiğim diğer oyunlarda yaşamadığım bir sıkıntıyı iki oyunda yaşadım. Oyunlar açılıyor herhangi bir sıkıntı yok fakat TR yama yapmak için oyunun yerel dosyalarını bulmam lazım. Sıkıntı şu ki diğer oyunların olması gerektiği yerde "sürücü - D:/oyunlar" adlı klasörde değiller. Xbox'ın kendi uygulamasından baktığımda ise "sürücü - D:" de olduğu yazıyor (aşağıya fotoğrafını bıraktım). Oyunun kısayolunun üstünden dosya konumunu göster yapmayı denedim o da çıkmıyor maalesef. Bilgisayarda "yerel disk (D)" ye girip sağ üstten de arattım gene çıkmıyor. Nerede bu oyun Allah aşkına yardım edin!

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    299,6 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    23,7 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    24,8 KB · Görüntüleme: 25
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    18,8 KB · Görüntüleme: 35
Microsoft bazı oyunlarının dosyalarını paylaşmıyor maalesef bu yüzden mod veya yama tarzı işlemler yapamıyorsunuz.

Yanlış hatırlamıyorsam windowsappda bulunuyor onun için de yönetici izni gerekiyor.

GÜNCELLEME
İnternetten biraz araştırdım ve oyun dosyaları windowsApps deymiş. İçeri girmek için gerekli izni sağladım fakat şimdi de dosyaları açmaya yetkim yok o yüzden yamayı kuramıyorum. Muhtemelen bir yerde hata yapıyorum ama hala bulamadım. Daha önceden yapmış olan varsa veya bilen varsa yardım ederse çok iyi olur

Dosya Ekleri

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    35,6 KB · Görüntüleme: 26
  • resim_2023-06-29_141852681.png
    resim_2023-06-29_141852681.png
    181,7 KB · Görüntüleme: 30

Yeni konular

Geri
Yukarı