2. disk üzerinde yapılan değişiklikler kayboluyor

yeninesil

Kilopat
Daha fazla  
windows 10 kurulu bir diskim var içerisindeki verilerimde var, bu diske birkaç dosya atmak istiyorum ama her yeniden başlatmada siliniyorlar geri. Disk sata kablosuyla bağlı masaüstü bilgisayara.

Örnek aşağıdaki gibi test klasör açıyorum ama siliniyor, nedeni nedir acaba bilen yardımcı olursa sevinirim.
1715603044462.png

Windows 10 kurulu bir diskim var içerisindeki verilerimde var, bu diske birkaç dosya atmak istiyorum ama her yeniden başlatmada siliniyorlar geri. Disk SATA kablosuyla bağlı masaüstü bilgisayara.

Örnek aşağıdaki gibi test klasör açıyorum ama siliniyor, nedeni nedir acaba bilen yardımcı olursa sevinirim.
Eki Görüntüle 2194437

SSD kullanıyorsan yazma ömrü dolmuş. Yeniden başlattığında geri siler. Diski değiştirmen gerekli.

SSD kullanıyorsan yazma ömrü dolmuş. Yeniden başlattığında geri siler. Diski değiştirmen gerekli.

Hadiya bende böyle bir şeyden şüpheleniyordum dandik markanın SSD'si, fazla yazma işlemide yapılmadı aslında. Şimdi içinde çok önemli verilerim var bunları kaybetmemek için ne yapabilirim acaba veri alırken de zorlanıyorum bayagı

Hadiya bende böyle bir şeyden şüpheleniyordum dandik markanın SSD'si, fazla yazma işlemide yapılmadı aslında. Şimdi içinde çok önemli verilerim var bunları kaybetmemek için ne yapabilirim acaba veri alırken de zorlanıyorum bayagı

Harici HDD varsa ona kopyalayabilirsin. Fazla verin yoksa flash belleğine atabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı