Çözüldü Xbox gamepad bilgisayara bağlanmıyor

• Konuyu başlatan Skyno
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 354
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Skyno

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

Xbox 9.nesil bir kol aldım, Xbox simgesi ve arkasındaki bir tuşa basınca Bluetooth bağlantısı yaptım PC için. Birkaç saat kullandıktan sonra laptopumu bıraktım ve gittim, şimdi tekrar PC'yi aldım elime aldım ve tekrar aynısını yapıp bağlantı kurmayı denedim ama bu sefer Bluetooth kısmında bağlantı sürekli kopup geliyor %100 şarj ifadesini gösterip bırakıyor kolun üstündeki simgede yanıp sönüyor. Daha sonra ışık sabit oluyor ama bağlantı kurulmuyor, nasıl tekrar bağlantı kurarım?

Çözüm
Önce pilleri çıkar tak sonra ayarlardan Xbox kolunu unut yeniden bağlan, eğer bunlara rağmen bağlanmadıysa kabloyla bağlan sonra otomatik düzelmesi gerek.
Merhaba,

Xbox 9.nesil bir kol aldım, Xbox simgesi ve arkasındaki bir tuşa basınca Bluetooth bağlantısı yaptım PC için. Birkaç saat kullandıktan sonra laptopumu bıraktım ve gittim, şimdi tekrar PC'yi aldım elime aldım ve tekrar aynısını yapıp bağlantı kurmayı denedim ama bu sefer Bluetooth kısmında bağlantı sürekli kopup geliyor %100 şarj ifadesini gösterip bırakıyor kolun üstündeki simgede yanıp sönüyor. Daha sonra ışık sabit oluyor ama bağlantı kurulmuyor, nasıl tekrar bağlantı kurarım?

Normalde arkadaki tuşa basarak bir kez bağlandıktan sonra bir sonraki sefer bilgisayarınıza bağlanmak istediğinizde yapmanız gereken sadece öndeki tuşla gamepadi başlatmak arkadaki tuşa basarak değil öndeki tuşa basara gamepadi açmak, bilgisayarınız ve bilgisayarınızdaki bluetooth açıksa ona bağlanacaktır.

Ancak eğer öndeki tuş sabit yanıyorsa ve buna rağmen bilgisayarda kullanamıyorsanız acaba gamepadi mesela telefonunuza da bağlamış olabilir misiniz ve önce telefonu görüp ona bağlanıyor olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı