Xbox Gamepad garantiye gönderme süreci

Geçen pazartesi günü kolu yolladım garantiye. Bunlar eskiden kollar ellerine ulaşır ulaşmaz ertesi gün yenisini yolluyorlardı. Şimdi bir hafta oldu ses seda yok. Bu konuda da birisi 2 hafta sürüyor yazmış :/

Geçen pazartesi günü kolu yolladım garantiye. Bunlar eskiden kollar ellerine ulaşır ulaşmaz ertesi gün yenisini yolluyorlardı. Şimdi bir hafta oldu ses seda yok. Bu konuda da birisi 2 hafta sürüyor yazmış :/

Kardeşim geldimi senin cihaz, bende bugün kuryeye verdim

Benim de LB tuşumda sorun olduğu için servis oluşturdum az önce. Sipariş kodu oluştu ama bana herhangi bir mail gelmedi. Ürünü yollarken kendi kutusuna koymamak mı gerekiyor kesinlikle? Ona göre başka bir kutu ayarlamaya çalışacağım.

Evet başka kutuya koy yoksa kutusuz kalırsın

ben aynı kutuda gönderdim sorun çıkmadı

Microsoft’un sitesinde sipariş durumu böyle gözüküyor ama bana teslim edilmedi kargo falan gelmedi. Normal mi böyle gözükmesi?

Dosya Ekleri

• BE1D303D-FBFB-4ACF-9A24-4EE84D22F631.jpeg
    57,8 KB · Görüntüleme: 54
Evet başka kutuya koy yoksa kutusuz kalırsın
Hocam şimdi kendi kutusuna koymayıp sadece gamepad'i dandik bir karton kutuda mı göndermemiz lazım? Ne saçma iş bu, eğer ürünüm sıfır ile değiştirilecekse elimde 2 tane xbox controller kutusu kalacak yani öyle mi?

Microsoft’un sitesinde sipariş durumu böyle gözüküyor ama bana teslim edilmedi kargo falan gelmedi. Normal mi böyle gözükmesi?
Merhaba hocam bna ağ önderi no gelmedi sadece değişim talebi maili geldi. Orada da gönderi no yazmıyor farklı bir mail mi gelecek onun haricinde yardımcı olur musun??

Merhaba hocam bna ağ önderi no gelmedi sadece değişim talebi maili geldi. Orada da gönderi no yazmıyor farklı bir mail mi gelecek onun haricinde yardımcı olur musun??
Hocam bana sipariş no. ve kargo için mail gelmişti. Oradaki adımlara göre kargoladım 3 gün sonra yeni gamepad geldi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…