Xbox gamepad için Bluetooth adaptör önerisi

Ventox57

Femtopat
Daha fazla  
Gamepad ve kulaklığı aynı anda kullandığımda sıkıntı yaratmayacak (gecikme/kopma gibi) Bluetooth adaptör önerebilir misiniz?

Aslında sadece gamepad için almak istiyordum fakat almışken hem Bluetooth kulaklığımı hem de gamepadimi bağlayıp o şekilde kullanabilirim diye düşündüm.

bende UB500 kullanıyorum sadece xbox kolunu takacaksan problem yok ama hem kablosuz kulaklık hem controller takılınca sapıttı bende.

Ugreen kullanıyorum 2 kol bağlıyorum 1 de kulaklık bana mısın demiyor ve sekme yok sadece kasanın önüne takman lazım arkasında performans düşüklüğü oluyor.

Ugreen kullanıyorum 2 kol bağlıyorum 1 de kulaklık bana mısın demiyor ve sekme yok sadece kasanın önüne takman lazım arkasında performans düşüklüğü oluyor.
UB400 kullanmıştım daha önceden o ikili kullanımda biraz sapıtmıştı. O yüzden bu sefer Ugreen tercih edicem sanırım çok teşekkürler herkese yorumları için.

Ub serisini kullanmadım o yüzden bir şey diyemem ben kullandıktan sonra kuzenimde aynısından aldı oda aynı işlemleri yapıyor bir problem olmuyor.

Geri
Yukarı