Xbox gamepad kargoya nasıl verilir?

459349

Decapat
Konu başlığında belirttiğim gibi Microsoft sitesinden garanti talebinde bulundum bana bir email geldi ve bir X ile başlayan bir kod anlamadığım konu şu bu kodu nereye yazacağım UPS ile kurye olayı nasıl olacak kısacası bilgili bir arkadaş bu kargo sürecini anlatabilir mi?

Konu başlığında belirttiğim gibi Microsoft sitesinden garanti talebinde bulundum bana bir email geldi ve bir X ile başlayan bir kod anlamadığım konu şu bu kodu nereye yazacağım UPS ile kurye olayı nasıl olacak kısacası bilgili bir arkadaş bu kargo sürecini anlatabilir mi?
garanti talebi derken iade talebimi demek istediniz?

O kodu paketlediğiniz poşete yazacaksınız. Çalışan kişi o kodu sistemde yazarak fiş çıkaracak ve kargonuza yapıştıracak. Böyle oluyor.

Yani servis e göndereceğim.

Cihazınızı kaydettikten sonra şu adımları izleyin:

Microsoft hesabı kimlik bilgilerinizle Cihaz servisleri sitesinde oturum açın.

Oturum açın
Onarılmasını istediğiniz cihazı seçin.
Servis siparişi talebinizi tamamlamak için ekrandaki adımları izleyin.

Cihaz servisleri gönderiminizi aldıktan sonra size bir servis sipariş numarası ve nakliye ya da teslim etme talimatlarını içeren bir sipariş onayı e-postası gönderir.

Önemli: Cihazınızı mümkün olan en kısa sürede gönderin. Cihazınızı talebinizden sonraki 30 gün içinde göndermediğiniz takdirde servis siparişiniz iptal edilir ve adres etiketi geçerliliğini kaybeder. Teslim değişimi sunan ülkelerde ya da bölgelerde, siparişi oluşturduktan sonra 7 gün içerisinde teslim merkezine gitmeniz
gerekir.

Onay e-postasını 24 saat sonra almadıysanız e-posta programınızın gereksiz klasörüne veya istenmeyen posta filtresine bakın. E-postayı gereksiz veya istenmeyen postalar arasında bulamazsanız Xbox Desteği'ne başvurun.
Telefon numaranızın veya e-posta adresinizin geçersiz olduğunu içeren bir ileti alırsanız, hesap bilgilerinizi şu adımı izleyerek güncelleştirebilirsiniz:
https://account.microsoft.com adresine giderek hesabınızda oturum açın

Hesabınızda oturum açın
Bilgileriniz'i seçin ve “Hesap bilgileri” altında yer alan Hesap bilgilerini düzenle'yi seçin.

Hesap bilgilerinizi geçerli bir telefon numarası ve e-posta adresi girerek güncelleyin.

Bu email mi

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230423_122924_Gmail.jpg
    Screenshot_20230423_122924_Gmail.jpg
    83,7 KB · Görüntüleme: 32
Pardon ben oluşturamasınız sanmıştım 😀

Gamepad'in kendisini herhangi bir kutuya koyup kutunun üstüne sipariş numarasını (garanti hizmeti başlattıktan sonra size verilen kod) ve adresinizi yazmanız yeterli. Ayakkabı kutusuna da koyabilirsiniz. Bunun dışında pil kablo vb. hiçbir şeyi kutunun içine koymayın.

daha sonrasa sanırsam şu şekil bir e-posta gelmesi gerekiyor randevu ayarliyip teslim ediceksiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230423-123527.png
    Screenshot_20230423-123527.png
    84,6 KB · Görüntüleme: 37
Onu hazırladım üstüne de X ile başlayan kodu yazdım anlamadığım kısım şu UPS'e nasıl vereceğiz sadece kod ile her şey oluyor mu?

Geri
Yukarı