Xbox gamepad Medimarkt'tan alınır mı?

Lydra00

Kilopat
Daha fazla  
Selam. Xbox'un 9. nesil gamepadini almayı düşünüyorum. Normalde internetten sipariş edecektim fakat bazı satıcılarda paketin açılmamasına rağmen tozlanması, Microsoft garantisinde eksiklikler gibi problemler vardı ben de onun yerine internetten almaktan vazgeçtim. MediaMarkt'ten almayı düşünüyorum. Mağazaya gidip çalışan birisine sorup bilgi aldım, herhangi bir sorun olduğu zaman getirip tamir ya da diğer işlemleri yapabildiğime dair, garantisi de kutuyu 2 yıl boyunca saklayıp istediğim zaman getirdiğimde ilgileneceklerini söylediler, internette 2400-2800 fiyat aralığındayken maalesef MediaMarkt'de '3160TL'.

İşin özü;

• MediaMarkt'tan aldığıma pişman olur muyum?
  • servisleriyle ilgili herhangi bir tecrübesi olan anlatabilir mi, beni mağdur duruma sokar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı fazla ama MediaMarkt'tan aldığım ürünlerden pişman olmadım. Garanti konusunda da yardımcı olurlar.

Selam. Xbox'un 9. nesil gamepadini almayı düşünüyorum. Normalde internetten sipariş edecektim fakat bazı satıcılarda paketin açılmamasına rağmen tozlanması, Microsoft garantisinde eksiklikler gibi problemler vardı ben de onun yerine internetten almaktan vazgeçtim. MediaMarkt'ten almayı düşünüyorum. Mağazaya gidip çalışan birisine sorup bilgi aldım, herhangi bir sorun olduğu zaman getirip tamir ya da diğer işlemleri yapabildiğime dair, garantisi de kutuyu 2 yıl boyunca saklayıp istediğim zaman getirdiğimde ilgileneceklerini söylediler, internette 2400-2800 fiyat aralığındayken maalesef MediaMarkt'de '3160TL'.

İşin özü;

• MediaMarkt'tan aldığıma pişman olur muyum?
  • servisleriyle ilgili herhangi bir tecrübesi olan anlatabilir mi, beni mağdur duruma sokar mı?
Amazon'dan almanı öneririm çok daha iyi destek konusunda. Ayrıca 2.el de düşünebilirsin. Fiyat olarak da daha uygun Amazon özellikle pembe olan bazen 1.5K'ya falan düşüyor.

Söylediğiniz gibi internette daha uygun, ama herhangi bir sorun vs olduğunda kargolamayla ve o süreçle ilgilenmek istemiyorum. Medimarkt evime yürüme mesafesi uzaklığında bir sorun olduğunda direkt kutusuna koyup orada canlı destek almak istiyorum sanırım. O Yüzden internetten alamayacağım, ayrıca 1 defa alacağım zaten, o yüzden istediğim renk olsun istiyorum gene de teşekkür ederim yardımınız için.

Amazon'da bayağı indirime girdi ürünler. Direkt al bunlardan birini. 2 katı fiyat verip Türkiye'den alma. Microsoft garantisi var zaten bunlarında. Kargo sürecinde sen bir şey yapmıyorsun. Almanya-Hollanda-İstanbul olarak 1 hafta içinde geliyor.

Amazon'da bayağı indirime girdi ürünler. Direkt al bunlardan birini. 2 katı fiyat verip Türkiye'den alma. Microsoft garantisi var zaten bunlarında.

Sağ olun hocam. MediaMarkt'tan alacağım ayrıca pembe rengini istemiyorum, mavi olsa düşünürdüm ancak pembe ve yeşil dediğim gibi istemiyorum bir defa satın alacağım ve 'Keşke şu rengini alsaydım' demek istemiyorum.

Az önce forumda bir arkadaşın tavsiyesiyle aldım. Sorun olacağını düşünmüyorum. Amazon.com.tr Fiyat farkı muazzam.

Hocam koldan memnunsunuz değil mi herhangi bir sorun yok. İlk izlenimleri nasıl, nereden aldınız?

Sağ olun hocam. MediaMarkt'tan alacağım ayrıca pembe rengini istemiyorum, mavi olsa düşünürdüm ancak pembe ve yeşil dediğim gibi istemiyorum bir defa satın alacağım ve 'Keşke şu rengini alsaydım' demek istemiyorum.

Mavisi 2580TL yine Amazon'da. MediaMarkt ne kadar fiyatlar peki?

Orada direkt en ucuz 3159TL. Beyaz, Siyah, Pembe renkleri var.

Mavi olanı Amazon TR satıyor yani daha hızlı gelir. Senin tercihin ama 500TL az para değil.

Geri
Yukarı