Xbox gamepad Medimarkt'tan alınır mı?

Sağ olun hocam. MediaMarkt'tan alacağım ayrıca pembe rengini istemiyorum, mavi olsa düşünürdüm ancak pembe ve yeşil dediğim gibi istemiyorum bir defa satın alacağım ve 'Keşke şu rengini alsaydım' demek istemiyorum.

Hocam koldan memnunsunuz değil mi herhangi bir sorun yok. İlk izlenimleri nasıl, nereden aldınız?
Hocam dün sipariş verdim. Elime ulaşında tekrar yazarım. Bende bir kol daha var. Msi gc30 kablosuz olan kol var. Ondan da gayet memnundum. 10 aydır kullanıyorum. Sorunu yok. 2 kol gerekiyor bazen. Xbox kolu da aklımdaydı. İndirime girerse alırım diyordum. Eskiden 1100 lira falan oluyordu sanki. Şimdi 1650'ye düşüyor anca.

Hocam dün sipariş verdim. Elime ulaşında tekrar yazarım. Bende bir kol daha var. MSI GC30 kablosuz olan kol var. Ondan da gayet memnundum. 10 aydır kullanıyorum. Sorunu yok. 2 kol gerekiyor bazen. Xbox kolu da aklımdaydı. İndirime girerse alırım diyordum. Eskiden 1100 lira falan oluyordu sanki. Şimdi 1650'ye düşüyor anca.

Teşekkürler hocam yorumlarını bekliyorum.

Gamepadi MediaMarkt'tan aldım şu anda kampanyada 2600TL'ye denk geldi yani internetten aldığımla aynı fiyata kapatmış oldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı