Xbox gamepad nereye teslim edilmiştir?

umutardatr

Picopat
Daha fazla  
2 gün önce ürünü Microsoft'a gönderdim. Teslim edildi ibaresi var ama bu teslim nereye ve kime edildi? Aydınlatacak biri var mı?

Screenshot_2024-01-26-18-01-20-18.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft'a göndermeden önce Microsoft'la irtibata geçmediniz mi? Gönderirken irtibat kurduğunuz telefon ya da mail irtibatı kimse onlara ulaşıp, cihaz teslim edildi görünüyor kontrol eder misiniz vs demeniz iyi olur. Ya da bekleyin işlem ilerler nereden takip ediyorsanız iade sürecini.

Yanlış kişiye verdiğini neden düşünüyorsunuz? Microsoft elimize ulaşmadı mı dedi?
Ups uygulamasından kontrol ettim büyük yazı ile teslim edildi yazıyor ve alıcı kısmında benim değil farklı birinin ismi yazıyor. Belki bina'dan birine vermişlerdir dedim ama bina'mda öyle biri oturmuyor.

Ups uygulamasından kontrol ettim büyük yazı ile teslim edildi yazıyor ve alıcı kısmında benim değil farklı birinin ismi yazıyor. Belki bina'dan birine vermişlerdir dedim ama bina'mda öyle biri oturmuyor.

2 gün önce arızalı ürünü Microsoft'a göndermemiş miydiniz? İlk mesajınızda öyle yazmışsınız? Yani bu takip mesajlarında bahsedilen teslim alan taraf Microsoft değil mi? Niye sizin adınız yazacak teslim alan olarak, eğer siz gönderdiyseniz?

2 gün önce arızalı ürünü Microsoft'a göndermemiş miydiniz? İlk mesajınızda öyle yazmışsınız? Yani bu takip mesajlarında bahsedilen teslim alan taraf Microsoft değil mi? Niye sizin adınız yazacak teslim alan olarak, eğer siz gönderdiyseniz?
Hocam Microsoft ile görüştüğümde gamepad'in şuan bana teslim edilmiş olması gerektiğini söylediler. Ups'in uygulamasına girdiğimde de ürün dün sabah 08.35'de teslim edilmiş. Alıcı kısmında da yusuf diye birinin ismi yazıyor.

Son düzenleme:
@chaturanga
Hocam Microsoft ile görüştüğümde gamepad'in şuan bana teslim edilmiş olması gerektiğini söylediler. Ups'in uygulamasına girdiğimde de ürün dün sabah 08.35'de teslim edilmiş. Alıcı kısmında da yusuf diye birinin ismi yazıyor.

Anladım o zaman UPS'le görüşün tabi. Konuda 2 gün önce gönderdim deyince siz gidiş kargosunu takip etmeye çalışıyorsunuz gibi algıladım. 2 güne Microsoft sizden gideni alıp inceleyip yenisini gönderip sizin bulunduğunuz yere de gönderebilmişse bravo doğrusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı