Xbox Gamepad sağ analog çalışmıyor

Sindel

Decapat
Oyun sağ analogu kullanmıyor default tuş yerleşiminde. Dün ben de MK11 ile denemiştim.

Kablosuz olarak (Bluetooth ile) kol düzgün çalışıyor mudur ? Directinput modunu kapattınız mı ?

Hocam test etmek için Game Controller Tester indirir misiniz Microsoft Store üzerinden? Kol mu algılamıyor oyun mu ona bakalım
İndiremiyorum uygulamayı. Al yazısına tıklıyorum tepki vermiyor.
Adsız.png

Oyun sağ analogu kullanmıyor default tuş yerleşiminde. Dün ben de MK11 ile denemiştim.

Kablosuz olarak (Bluetooth ile) kol düzgün çalışıyor mudur ? Directinput modunu kapattınız mı ?
Kablosuz olarak kullanamıyorum masaüstü bilgisayar kullanıcısıyım. Dün gittim kablo aldım geldim PC ile bağlantı sağlamak için.

İndiremiyorum uygulamayı. Al yazısına tıklıyorum tepki vermiyor.
Eki Görüntüle 1079265

Kablosuz olarak kullanamıyorum masaüstü bilgisayar kullanıcısıyım. Dün gittim kablo aldım geldim PC ile bağlantı sağlamak için.
Xbox Donatıları'nı indirebilirsiniz. Yazılım güncellemesini yapmak için gerekli zaten. Tuşların çalışıp çalışmadığını da, titreşimi de kontrol edebilirsiniz.

Xbox Donatıları'nı indirebilirsiniz. Yazılım güncellemesini yapmak için gerekli zaten. Tuşların çalışıp çalışmadığını da, titreşimi de kontrol edebilirsiniz.
İlginçtir ki bu uygulamayı da indiremiyorum. Neden böyle oluyor? Al yazısına tıklıyorum tepki vermiyor. Sadece onlar değil diğer uygulamaları denedim onlar da aynı şekilde ne alınıyor ne indiriliyor.

İlginçtir ki bu uygulamayı da indiremiyorum. Neden böyle oluyor? Al yazısına tıklıyorum tepki vermiyor. Sadece onlar değil diğer uygulamaları denedim onlar da aynı şekilde ne alınıyor ne indiriliyor.
Al dedikten sonra indir butonu gelmeli. Mağazaya girip çıkıp bir daha bakın.

Al dedikten sonra indir butonu gelmeli. Mağazaya girip çıkıp bir daha bakın.
Yok malesef herhangi bir şeyi indirmek istediğimde tepki vermiyor mağaza. Mağazayı sıfırlamayı denedim, sfc/scannow komutunu denedim ama nafile. Microsoft tarafında bir sorun olabilir mi? Siz indirebiliyor musunuz herhangi bir uygulama kontrol eder misiniz?

Yok maalesef herhangi bir şeyi indirmek istediğimde tepki vermiyor mağaza. Mağazayı sıfırlamayı denedim, sfc/scannow komutunu denedim ama nafile. Microsoft tarafında bir sorun olabilir mi? Siz indirebiliyor musunuz herhangi bir uygulama kontrol eder misiniz?

Bende de tepki yok al diyorum tepki yok geri dönmeye basıyorum yine yok galiba bir sıkıntı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı