Xbox gamepad sahte olabilir mi?

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımda kullanmak için Xbox 360 PC Wireless Gamepad satın aldım. Fakat kumanda da bazı ilginç durumlar oldu. Normalde kumandanın simge kısmında yeşil ışık gelir ama bende beyaz ışık geliyor. Ve diğer sorunlarda var. Daha satın alalı 3 ay oldu ve kumandanın LB tuşu dokunduğunda tık sesi gelmiyor, RB kısmında bu sorun yok. Bu söylediğim tuş sorunu dün oldu ve düzelmeyeceğini anladım. Ve kumandayı daha ilk kullanmaya başladığım hafta sol yönlendirme analogda kayganlık sorunu oluştu. Sağ analog rahatça akarken, sol anaolg biraz daha zor kayıyor ve hafif gıcırdama yapıyor. Şimdiye kadar kumanda hiç düşmedi, darbe almadı, normal şekilde kullandım. Özellikle ışık renginden dolayı sahte olma ihtimali geliyor aklıma. Neden böyle şeyler oldu acaba? @Recep Baltaş @MF @Ali Güngör

Gittigidiyor.com üzerinden satın almıştım. Kutusu falan duruyor fakat hiç garanti kağıdı falan çıkmamıştı. Satın aldığım linke de bir bakacağım şimdi.

Ayrıca normalde kutudan 2 adet Duracell pil çıkması gerekiyor fakat bende çıkmamıştı, pil boşluğu boştu. @MF Sizce bu neye işaret olabilir?

@Muhsin Bayram

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı