Xbox gamepad seri numarası yok

gasucum

Hectopat
Daha fazla  
Geçen gün 2. el Xbox Series S kolu almıştım aldığım kişi kolun garantiden geldiğini ve değişmiş olduğunu söyledi bugün ürün elime ulaştı ancak seri numarasını göremedim. Satıcıya sordum, bildiğim kadarıyla değişmiş kollarda seri numarası olmuyor dedi. Doğru mu?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    175,2 KB · Görüntüleme: 244
Doğru değil! Yukarıdaki arkadaş gibi Xbox Controller'i servise gönderdim. Değişim kararı çıktı. Yeni açılmamış kutuda geldi ve seri numarası da mevcut.

Aynı şekilde bende değişim yaptım seri numarası vardı. Resimdeki altta olan beyaz alanda etiket olarak yazıyordu. Satıcı sökmüş sanırsam. Zaten köşelerinden çıkarılmaya çalışılmış belli ediyor.
Doğru değil! Yukarıdaki arkadaş gibi Xbox Controller'i servise gönderdim. Değişim kararı çıktı. Yeni açılmamış kutuda geldi ve seri numarası da mevcut.
Bana da garantiden yeni bir gamepad geldi ve seri numarası yazıyor.
Peki bilgisayar üzerinden orijinalliğini sorgulayabileceğim bir yöntem var mı?

2. El almıştım ben de, durum aynı. Seri numarası beyaz bantla kapalı. Umrumda olmadı şahsen orjinal xbox kolu, sorunsuz bağlanıyor kalitesini de hissettiriyor garantisi pek umrumda değil. 650tl'ye almıştım sıfırı 1200tl'di.

Xbox donatıları üzerinden kol gözüküyor. Niye seri numarasını sökmüşler anlamadım.

Dosya Ekleri

• resim_2022-12-06_173642977.png
    resim_2022-12-06_173642977.png
    186,4 KB · Görüntüleme: 201
Xbox donatıları üzerinden kol gözüküyor. Niye seri numarasını sökmüşler anlamadım.
Seri numarası yazan yeri sökmeye denedim ama sökülmüyor tek bir etiket orası. Sizdeki seri numarası ya hiç yazmıyordu ya da silinmiştir.

Aldığınız kişiden seri numarasını isteyin. Değişim yaptıysa her türlü Microsoft hesabında kayıtlıdır seri numarası.

Seri numarası yazan yeri sökmeye denedim ama sökülmüyor tek bir etiket orası. Sizdeki seri numarası ya hiç yazmıyordu ya da silinmiştir.

Aldığınız kişiden seri numarasını isteyin. Değişim yaptıysa her türlü Microsoft hesabında kayıtlıdır seri numarası.
Bende 8. Nesil kolda ayrı bi etiket ama 9. Nesil kolda tek etiket var.

agalar bende 9. nesil kol var 2. el almıştım seri no yok pc ye bağlayınca herhangi bir xbox uygulamasında seri no gözükürmü microsoft hesabına kaydedeceğim

@gasucum sahibinden.com dan mı aldınız ben ordan aldım sordum aldığım kişiye garantisi bitmiş gamepadleri garantiye yollamasınlar diye siliyoruz dediler. Bilen birine sordum xbox 8 ve 9. nesil gamepadlerin sahtesinin olamdığı sorun olamyacağını söyledi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı