Çözüldü Xbox Gamepass "Bilinmiyor kullanılabilir" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

egeed

Hectopat
Yer
Technopat Sosyal
Selam arkadaşlar Xbox Gamepass'ten oyun indirecektim ve disk seçme alanında böyle yazıyor. Ne yapabilirim? Silip tekrar kurdum işe yaramadı.

1631971571189.png

Çözüm
Arkadaşlar sanırım yapabileceğim her şeyi yaptım. Uygulamayı sıfırladım bakmadığım kaynak kalmadı. Cidden çözümü yok mu bunun ya?
Arkadaşlar sorunu şöyle çözdüm;
Kayıt defterine girin, ardından HKEY_LOCAL_MACHINE -> SYSTEM -> CurrentControlSet -> Services seçeneğine gidin ve oradan "GamingServices ve GamingServices.Net'î" kaldırın. Ardından bilgisayarı yeniden başlatın. Başlattıktan sonra Micrososft Store uygulamasına girin, sağ üstteki 3 noktaya basın, indirmeler ve güncelleştirmeler seçeneğine tıklayın. Ardından güncelleştirmeleri al seçeneğine basın ve işlemin bitmesini bekleyin. Bittikten sonra benim sorunum çözüldü.
Arkadaşlar sanırım yapabileceğim her şeyi yaptım. Uygulamayı sıfırladım bakmadığım kaynak kalmadı. Cidden çözümü yok mu bunun ya?
Kayıt defterine girin, ardından HKEY_LOCAL_MACHINE -> SYSTEM -> CurrentControlSet -> Services seçeneğine gidin ve oradan "GamingServices ve GamingServices.Net'î" kaldırın. Ardından bilgisayarı yeniden başlatın. Başlattıktan sonra Micrososft Store uygulamasına girin, sağ üstteki 3 noktaya basın, indirmeler ve güncelleştirmeler seçeneğine tıklayın. Ardından güncelleştirmeleri al seçeneğine basın ve işlemin bitmesini bekleyin. Bittikten sonra benim sorunum çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm
Sen nasıl bi kralsın ya eyvallah

Kayıt defterine girin, ardından hkey_local_machıne -> System -> currentcontrolset -> services seçeneğine gidin ve oradan "gamingservices ve GamingServices.Net'î" kaldırın. Ardından bilgisayarı yeniden başlatın. Başlattıktan sonra micrososft Store uygulamasına girin, sağ üstteki 3 noktaya basın, indirmeler ve güncelleştirmeler seçeneğine tıklayın. Ardından güncelleştirmeleri al seçeneğine basın ve işlemin bitmesini bekleyin. Bittikten sonra benim sorunum çözüldü.

Denedim olmadı bende yanlış mı yaptım acaba kaldırdım dediğin şeyleri daha sonra da reset atıp Microsoft Store'ye girip kütüphaneden güncelleştirmeleri al seçeneğine tıkladım 3 nokta yok çünkü bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı