Xbox Gamepass Forza Horizon indirmesi devam etmiyor

valaquenta06

Femtopat
Xbox Game Pass üzerinden Forza Horizon yüklüyordum. Neredeyse indirme yarısına kadar gelmişti. Elektrikler kesildi. İndirmeye kaldığım yerden devam etmek istiyorum fakat indirme sırasında bir şey yok. Şanssızlığımı kabullenip oyunu baştan kurmak istiyorum. Yüklenen dosyaları nasıl silebilirim? Xbox dosya kurulum klasörüne giremiyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    4,5 KB · Görüntüleme: 47
Microsoft Store uygulamasını kapatıp Windows + R kombinasyonuyla Çalıştır'ı açtıktan sonra WSReset.exe yazın ve enter'layın.

Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve indirmenin devam edip etmediğini kontrol edin. Muhtemelen düzelecektir.

Bende de benzer bir durum olmuştu, dosyaları silmeden tekrar indirmeyi başlat, ilk başta 0'dan indiriyormuş gibi başlıyor ama yaklaşık 5 dakika içinde eski dosyaları bulup kaldığı yerden indirmeye devam ediyor. En azından bende öyle olmuştu.

Microsoft Store uygulamasını kapatıp Windows + r kombinasyonuyla çalıştır'ı açtıktan sonra WSReset.exe yazın ve enter'layın.

Daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve indirmenin devam edip etmediğini kontrol edin. Muhtemelen düzelecektir.

Aga bende aynısını yaptım ve tekrar actıgımda oyunu indirmeye calıştığımda uygulama çöküyor.

Geri
Yukarı