Xbox Gamepass ile Online Oyun Oynanabilir mi?

Xbox live gold üyeliği de gerekiyor diye biliyorum online oynamak için gamepass sadece sana oyunları veriyor ve hikaye kısımlarını oynayabiliyorsun live gold üyeliği ile de online kısmını oynayabiliyorsun.Xbox sitesinde satılan Ultimate gamepass'i aldıysan live gold içinde geliyor ve oynayabiliyorsun online

Xbox live gold üyeliği de gerekiyor diye biliyorum online oynamak için gamepass sadece sana oyunları veriyor ve hikaye kısımlarını oynayabiliyorsun live gold üyeliği ile de online kısmını oynayabiliyorsun.Xbox sitesinde satılan Ultimate gamepass'i aldıysan live gold içinde geliyor ve oynayabiliyorsun online

O ayrı bir şey. Eğer Xbox Live Gold üyeliği alırsanız, sadece Xbox'da dahil oluyor o da PS Plus gibi bir sistem. Eğer Xbox Live Gold alırsanız Online içeriklere ve ayda 1 2 tane ücretsiz oyuna erişim hakkınız oluyor. Xbox için satılan Gamepass'a Live Gold zaten dahil diye biliyorum. PC'de ise öyle bir sistem yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı