Xbox Game Pass ile Online oynanabilir mi?

Silverhand2077

Decapat
Daha fazla  
Yakın zamanda Xbox almayı planlıyorum PC Game Pass üyeliğim var, konsol alınca PC Xbox üyeliğine yükseltmeyi planlıyorum kendiliğinden Online oyunlar için üyelik gerekmiyor ama GTA'yı falan Online oynamak için gerekiyor Game Pass olur mu yoksa Gold üyelik şart mı?

Yakın zamanda Xbox almayı planlıyorum PC Game Pass üyeliğim var, konsol alınca PC Xbox üyeliğine yükseltmeyi planlıyorum kendiliğinden Online oyunlar için üyelik gerekmiyor ama GTA'yı falan Online oynamak için gerekiyor Game Pass olur mu yoksa Gold üyelik şart mı?

Düz Game Pass'te Online yok onun için Game Pass Ultimate veya Live Gold almalısın (Roblox tarzı bedava oyunlarda Live Gold şart değil sadece GTA Online benzeri oyunlarda zorunlu.)

Game Pass Ultimate'e yükseltirsen Xbox Live Gold özelliklerine de sahip oluyorsun. Live Gold olmadan GTA Online oynayamazsın.

Düz Game Pass'te oyunlar Online oynanmıyor mu demek istedin?

Evet , düz Game Pass'te Online oynanılamaz (Game Pass pc/konsol) sadece Roblox tarzı bedava oyunlarda Live Gold şart değil (eskiden öyleydi) ama sen 100 TL'lik GTA 5 Online oynayacaksan onun için Live Gold şart çünkü Xbox kendisi diyor bedava oyunlar için Live Gold gerekmiyor ama paralı oyunlarda Live Gold mecburidir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı