Xbox GamePass Ultimate ucuza getirme yöntemi

Lambo

Picopat
Daha fazla  
Xbox Series S için hala geçerli olan Game Pass Ultimate üyeliğini ucuza getirme yöntemi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hali hazırda ülkemize özel fiyatlandırması var ayrıca fiyatının oldukça uygun olduğunu düşünüyorum. Özel değil ise neden zaten ucuz olan bir şeyi neden daha da ucuza getirmek istiyorsunuz?
Ayrıca sadece konsol kullanıyorsanız gamepass almanız yeterli. Ultimate üyeliğe gerek yok.

Hali hazırda ülkemize özel fiyatlandırması var ayrıca fiyatının oldukça uygun olduğunu düşünüyorum. Özel değil ise neden zaten ucuz olan bir şeyi neden daha da ucuza getirmek istiyorsunuz?
Ayrıca sadece konsol kullanıyorsanız gamepass almanız yeterli. Ultimate üyeliğe gerek yok.
Tam tersi bilgisayar için ultimate üyelik gereksiz.

Gold hâlâ alınabiliyor. Ayrıca Konsolda EA Access istiyorsanız Ultimate gerekiyor.

Asıl Ultimate gerekli bence.

Halihazırda ülkemize özel fiyatlandırması var ayrıca fiyatının oldukça uygun olduğunu düşünüyorum. Özel değil ise neden zaten ucuz olan bir şeyi neden daha da ucuza getirmek istiyorsunuz?
Ayrıca sadece konsol kullanıyorsanız Game Pass almanız yeterli. Ultimate üyeliğe gerek yok.

Ucuza getirme yöntemi dediğim olay şu: Mesela 12 ay Xbox Gold Live alınıyor ve bir de Ultimate alınıyor ve 1 yıllık Game Pass Ultimate oluyor. Bu tamamen yasal bir taktik. Ama eskiden öğrendiğim bir taktik. Günceli var mı diye sordum sadece.
Sadece gamepass alınca online oynanmıyor diye biliyorum. Ea play de olmuyor.

Xbox Series S için hala geçerli olan Game Pass Ultimate üyeliğini ucuza getirme yöntemi nedir?
Hocam şöyle oluyor: Siz (en fazla 3 yıllık alabilirsiniz) 12 aylık live gold üyeliği satın alıyorsunuz. Kodları Xbox hesabınızda aktif ediyorsunuz. Ondan sonra bir aylık Game Pass Ultimate üyeliği alıyorsunuz. 3 yıla kadar ki Xbox Live Gold üyeliğiniz Game Pass Ultimate üyeliğine dönüşüyor. Başka bir taktik yok diye biliyorum.

Hocam şöyle oluyor: Siz (en fazla 3 yıllık alabilirsiniz) 12 aylık live gold üyeliği satın alıyorsunuz. Kodları Xbox hesabınızda aktif ediyorsunuz. Ondan sonra bir aylık Game Pass Ultimate üyeliği alıyorsunuz. 3 yıla kadar ki Xbox Live Gold üyeliğiniz Game Pass Ultimate üyeliğine dönüşüyor. Başka bir taktik yok diye biliyorum.
Müşteri hizmetlerinden halledebilirsiniz ayrıca. Piyasada 1 yıllık gold pek bulunmuyor.

Geri
Yukarı