Xbox Games Pass üyelik ücret iadesi alma

M50B28

Kilopat
3 ay önce Xbox Game Pass üyeliğinin 3 aylığı 6 lira iken almıştım iptal etmeyi unuttum. 177 lira para çekmiş bugün. Bunun iadesini alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizinle aynı durumda olup iade alanları görmüştüm. Vakit kaybetmeden aboneliği iptal edin ve para iade talebinde bulunun.
Canlı desteğe ulaşmak veya hesap ayarlarından kendi başınıza bu işlemi gerçekleştirmek ya imkansız ya da çok zor.

Microsoft müşteri hattını arayarak yardım aldım ve iptalimi gerçekleştirdiler.
Bu konuya rastlayan olursa vakit kaybetmeden Microsoft'un sitesinde şurada bulunan numaradan ulaşsınlar. 5-7 gün içerisinde iadem gerçekleşecekmiş. Böyle ekran kartı alma arefesinde kısa süreli kalp krizi yaşamak istemeyenler için kampanyalarda kullanmak üzere ikinci bir banka kartı çıkartmayı öneriyorum. :D

Böyle devam ettirmeyeceğiniz üyelikleri sanal kartla alın. Ben öyle yapıyorum hep. Günü geldiğinde sanal kartta para olmadığı için para çekemiyor.

Geçen ay ve bu ay için bilgim olmadan Gold Live üyeliğim için 59 + 59 lira kesilmiş bu iki ayın iadesini alabilir miyim ?
Sizin vesilenizle güncelliyim konuyu. Param iade edildi. Edilmesi haftasonu dahil yaklaşık 4-5 gün sürdü. Paramı iade aldım. Sizde arayarak şansınızı deneyin.

Bende aynı sekilde üyelik aldım 6 tl ama bunun için ininal kartı kullandım.Hesabı kapatmak istiyorum ama ödemeden kapanmıyor(askıya alınmış) şimdi ben bu parayı odemesem herhangi bir sorun oluşur mu?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı