Xbox hesabıyla Online oynayamama

Magicbaz

Decapat
Merhabalar,

Arkadaşıma yakın zamanda PC'de Game Pass aldırdım bende Xbox var ve beraber oyun oynarız diye. Fakat arkadaşımı direk arkadaşlara ekleyebiliyorum ama o beni geri ekleyemiyor ve bende çevrimiçi olsa dahi çevrimdışı gözüküyor.

Sea of Thieves'i geçen Steam'den almıştı oynarız yine diye ama "avacadobeard" diye bir hata veriyormuş ve çözüm için kendi hesabında ayarlara girmeye çalıştığında "aile ve güvenlik" gibi ismini tam hatırlamadığım bir sayfaya gönderiliyor. Hangi tuşa basarsa bassın, nereye gitmeye çalışırsa çalışsın hep aynı sayfaya çıkıyor. Steam'den olmayınca Game Pass'den de denedi ama orada da tıpatıp aynı hatayı aldı.

Kendi hesabımla ayarlara girmeye çalıştığımda sorun olmuyor fakat o girmeye çalışınca hep o sayfaya atıyor. Ben kendim denedim onun hesabından girmeyi beni bile attı o sayfaya. Sorunun hesapta olduğundan eminiz ve çözümü yeni bir hesap açmak fakat böyle yapınca da satın aldığı Game Pass eski oynayamadığı hesabında kalmış oluyor. Arkadaşım bu konu hakkında desteğe de başvurdu (sadece sürekli o sayfaya göndeirlmesiyle ilgili hesap değişimiyle ilgili konuşmadı) ve desteğin bile sorundan haberi yok.

Game Pass'i başka hesapla oynama ya da direkt oraya aktarmanın bir yolu var mıdır? Ya da Microsoft'ta bu konuyla ilgili nereden ulaşabiliriz? Gerçekten çok kanser etti bizi bu 2 gündür. Teşekkürler şimdiden herkese.
Güncel konu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı