Xbox hesap bilgileri saklanmamış

kostx

Femtopat
Daha fazla  
Xbox'a hata verdiği için format atmak zorunda kaldım bilgilerimi sakla dememe rağmen tüm çarlarım gitti. Öğrenmeye çalışıyorum siteden e-postalar sansürlü gözüküyor yarısı bunlar nasıl düzelir? Bilen varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox yalnızca oyun dosyalarına ait olan belleği sıfırlamaz. Geri kalan tüm bilgileri sıfırlar. Normal konsol üzerinden sıfırlama ekranına erişmiş olsaydınız bu bilgiyi görüntüleyebiliyordunuz. Fakat kurtarma modunda giriş yaptığınız için görememeniz normal.

İlgili e-posta adresleriyle konsolda tekrar oturum açmanız gerekli. Aksi halde sansürlü görmeye devam edeceksiniz.

Xbox yalnızca oyun dosyalarına ait olan belleği sıfırlamaz. Geri kalan tüm bilgileri sıfırlar. Normal konsol üzerinden sıfırlama ekranına erişmiş olsaydınız bu bilgiyi görüntüleyebiliyordunuz. Fakat kurtarma modunda giriş yaptığınız için görememeniz normal.

İlgili e-posta adresleriyle konsolda tekrar oturum açmanız gerekli. Aksi halde sansürlü görmeye devam edeceksiniz.

İşte bende hatırlamıyorum epostaları bayağı bir çar vardı hatırladıklarımdan 5 6 tane var.

Geri
Yukarı