Xbox için HDD

Arkadaşlar merhaba, yarın Xbox Series S için bu HDD'yi almayı düşünüyorum. Fakat bir konuda tedirginim. Ben bu harddiskin içine Cyberpunk, RDR 2 gibi oyunları yükleyebilir miyim? Alacağım HDD ise bu https://www.hepsiburada.com/seagate...isk-stea1000400-p-BD803335?magaza=tamerkenger cevaplarsanız sevinirim, iyi geceler.
Aynısından bugün sipariş verdim, yarın gelir. Evet; yükleyip oynayabilirsin.

Bu arada Amazon'da daha ucuz.

Bir yerde görmüştüm yeni nesil oyunları HDD'ye kuramıyormuşuz sadece eski oyunlar indirilebiliyormuş doğru mu acaba?

Seagate tavsiye etmem. WD Elements veya My Passport alabilirsiniz. İçine oyun depolayabilirsiniz. Yanılmıyorsam, eski nesil oyunları da oynayabilirsiniz. Fakat yeni nesil oyunları oynayamazsınız.

Link için teşekkür ederim.

Seagate tavsiye etmem. WD elements veya my passport alabilirsiniz. İçine oyun depolayabilirsiniz. Yanılmıyorsam, eski nesil oyunları da oynayabilirsiniz. Fakat yeni nesil oyunları oynayamazsınız.

Güzel bildiğiniz varsa linkini atabilir misiniz?

Doğru, ancak dediğin cyberbug ve Red Dead Redemption 2'yi kurup oynayabilirsin. Yanında "X/S için optimize edilmiştir" falan yazan oyunları ise sadece depolayabilirsin.

O zaman HDD'nin içine Online oyun kurmak daha mantıklı. İleride hepsi optimize edilir büyük ihtimal.
Teşekkür ederim dostum.

Seagate tavsiye etmem. WD Elements veya My Passport alabilirsiniz. İçine oyun depolayabilirsiniz. Yanılmıyorsam, eski nesil oyunları da oynayabilirsiniz. Fakat yeni nesil oyunları oynayamazsınız.
Onları hiç ama hiç tavsiye etmeyin hocam. WD'nin taşınabilir diskleri daha berbat. Kartı arızalanınca o HDD'yi bir daha kullanamıyorsunuz. Seagate'in XBOX için özel ürettiği taşınabilir diskleri vardı. Oyun gibi basit bir veri depolanacağı için SMR ve CMR pek fark etmez zaten. Toshiba Canvio'da alınabilir ek olarak.

Geri
Yukarı