Xbox için HDD

Uzun zamandır kullanıyorum hocam. Series için genişletme kartı çok pahalı. X parasına denk geliyor.

Onları hiç ama hiç tavsiye etmeyin hocam. WD'nin taşınabilir diskleri daha berbat. Kartı arızalanınca o HDD'yi bir daha kullanamıyorsunuz. Seagate'in Xbox için özel ürettiği taşınabilir diskleri vardı. Oyun gibi basit bir veri depolanacağı için smr ve cmr pek fark etmez zaten. Toshiba Canvio'da alınabilir ek olarak.

Peki şeyi de sormak istiyorum mesela ben bu diskin içine RDR 2'yi kurdum fakat ileride oyuna optimize güncellemesi geldi o zaman ben bunu diskten oynayabilecek miyim?

@killeroftexas Neden oynayamayasınız? Güncellersiniz ve oynarsınız hocam. :)
Uzun zamandır kullanıyorum hocam. Series için genişletme kartı çok pahalı. X parasına denk geliyor.
Hocam o SSD. HDD'leri diyorum ben. Genişleme kartı gerçekten çok pahalı, onu biliyorum zaten. XBOX için HDD'leri vardı bir de adamların. Onların fiyatı uygundu.

Maalesef olmuyor hocam. Büyük ihtimalle güncelleme değil de yeni oyun olarak gelebilir.
@PossibleTurco evet hocam. Bir ara görmüştüm. Yeşil bir kutusu vardı. Epeydir görmedim. Çok da ucuz değildi.

Geri
Yukarı