Xbox için HDMI kablo önerisi

Daha fazla  
Kutu ile gelen kablo tavşanım tarafımdan yenildi. Şu anda başka bir kablo kullanıyorum ama sorun çıkarmaya başladı. Sizce orijinalini mi almalıyım yoksa altın uçlu olanlardan mı?

18 Gbps hız destekli herhangi bir kablo alabilirsiniz.

Her 4K yazan kablo tam destek vermez, 4K60hz yazan kablolardan almanız gerekecektir.

Paugge kullanan tanıdıklarım var memnunlar. Ben Belkin markasının Ultra High Speed Cable 48Gbps destekli ürününü kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Apple TR sitesine veya Amazon'a bakabilirsiniz. Fiyatı yüksek gelirse dediğim gibi Paugge alabilirsiniz. HDMI'ını kullanmıyorum ama DP 1.4 kablosunu kullanıyorum 1 ay oldu hiç sorun yaşamadım.

Bu arada Xbox modelini belirtmemişiniz ama Xbox One X için yazıyorum bunları.

18 Gbps hız destekli herhangi bir kablo alabilirsiniz.

Her 4K yazan kablo tam destek vermez, 4K60hz yazan kablolardan almanız gerekecektir.

Paugge kullanan tanıdıklarım var memnunlar. Ben Belkin markasının Ultra High Speed Cable 48Gbps destekli ürününü kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Apple TR sitesine veya Amazon'a bakabilirsiniz. Fiyatı yüksek gelirse dediğim gibi Paugge alabilirsiniz. HDMI'ını kullanmıyorum ama DP 1.4 kablosunu kullanıyorum 1 ay oldu hiç sorun yaşamadım.

Bu arada Xbox modelini belirtmemişiniz ama Xbox One X için yazıyorum bunları.

Unutmuşum kusura bakmayın Xbox One S kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı