Xbox Kablosuz Oyun Kumandası Gıcırdama Sorunu

Zekcek

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
2-3 ay önce Hepsiburada'dan Xbox S kolu aldım. Fotoğraftaki işaretlediğim yer gıcırdıyor, kulaklık takmadığım zaman oldukça rahatsız ediyor. Ürün sizce garanti kapsamında olur mu? Ürünü en hızlı şekilde nasıl garanti yollarım, Hepsiburada'ya mı yollayayım yoksa Microsoft'a mı? Hangisi daha hızlı gerçekleşir?
Gıcırdayan yer arka sağdaki buton, ismini unuttum.

0b634c25-d546-4f61-aff5-8e48a865b93d.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
2-3 ay önce Hepsiburada'dan Xbox S kolu aldım. Fotoğraftaki işaretlediğim yer gıcırdıyor, kulaklık takmadığım zaman oldukça rahatsız ediyor. Ürün sizce garanti kapsamında olur mu? Ürünü en hızlı şekilde nasıl garanti yollarım, Hepsiburada'ya mı yollayayım yoksa Microsoft'a mı? Hangisi daha hızlı gerçekleşir?
Gıcırdayan yer arka sağdaki buton, ismini unuttum.

Eki Görüntüle 316735
Dediğiniz tuş RT tuşu. Xbox 360 kolumun analog tuşları gıcırdıyordu. Biraz analog kısmını döndürdüm, yaklaşık bir hafta sonra gıcırtı gitti.

Ürünü aldıktan iki hafta sonra benim de başıma geldi gıcırdama olayı. Yabancılar yağ sürme ve üfleme önerisinde bulunmuşlar. Rt tuşuna basılı tutarken kuvvetli bir şekilde üfleyince sorun çözüldü şimdilik. Yağ sürme için bitkisel yağ kullanmayın küflenir demişler.

Bende Xbox 360 kablolu gamepad var. LT tuşu bazen gıcırtı yapıyor. Çok takmamak lazım. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı