Xbox kardeşliği ile oyun alınır mı?

skykeeper

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Xbox Series X aldım. 2. el oyun araştırırken Sarı sitede PlatformTRXbox diye bir satıcıya denk geldim fiyatları çok ucuz Cyberpunk 2077 flan 50 TL'den satıyor. Arayıp sordum nasıl oluyor diye. Size hesap vereceğim girip oyunu indireceksiniz daha sonra verdiğim videoyu izleyerek hesaptan çıkış yapacaksınız sonra oyun ömür boyu sizde kalacak dedi. İnternette biraz araştırdım. Xbox kardeşliği diye bir olay var anladığım kadarıyla o yöntemle yapıyor. Daha önce bu yöntemle oyun alan oldu mu? Bir problem olur mu?

Merhaba. Xbox Series X aldım. 2. el oyun araştırırken sarı sitede platformtrxbox diye bir satıcıya denk geldim fiyatları çok ucuz Cyberpunk 2077 flan 50 TL'den satıyor. Arayıp sordum nasıl oluyor diye. Size hesap vereceğim girip oyunu indireceksiniz daha sonra verdiğim videoyu izleyerek hesaptan çıkış yapacaksınız sonra oyun ömür boyu sizde kalacak dedi. İnternette biraz araştırdım. Xbox kardeşliği diye bir olay var anladığım kadarıyla o yöntemle yapıyor. Daha önce bu yöntemle oyun alan oldu mu? Bir problem olur mu?

Merhaba, kendisi ile 1 yılı aşkın süredir alışveriş yapan birisi olarak tamamen güvenilir olduğunu söyleyebilirim, size hesabı veriyor, sonra ona bir kod gidiyor. Onu onayladıktan sonra hesaba giriş yapıp oyunu yüklüyorsunuz önce. Oyun yüklendikten sonra hangi yöntemi yapmam gerek diye sorun hocam. Size bir video atacaktır, videodaki her şeyi eksizsiz yaptıktan sonra kendi hesabınızdan oynayabilirsiniz oyunu.

Merhaba, kendisi ile 1 yılı aşkın süredir alışveriş yapan birisi olarak tamamen güvenilir olduğunu söyleyebilirim, size hesabı veriyor, sonra ona bir kod gidiyor. Onu onayladıktan sonra hesaba giriş yapıp oyunu yüklüyorsunuz önce. Oyun yüklendikten sonra hangi yöntemi yapmam gerek diye sorun hocam. Size bir video atacaktır, videodaki her şeyi eksizsiz yaptıktan sonra kendi hesabınızdan oynayabilirsiniz oyunu.
Bu oyun bizim mi oluyor yoksa silince gidiyor mu?

Online oynanıyor mu, Call of Duty falan denediniz mi hiç?

MW2 alsam kendi Xbox hesabımda 50 seviye olsam o seviye benim hesabım için geçerli olur değil mi? Yani adamın hesabına kasmış olmam.

Evet evet, oyuna girerken kendi hesabınızı seçiyorsunuz zaten, size verilen hesaptan çıkmış oluyorsunuz.

Peki bu yaptığı şey legal bir şey mi yani bir bug var onun üzerine faydalanılan bir durum mu? Yarın öbür gün anlaşılıp kapatılırsa diye soruyorum.
Bir hesabı birden fazla kişiyle paylaşıyor. Tabi ki legal değil. Turuncu forumun kardeşlik forumu var. Orda en fazla iki kişiyle kardeşlik yapıyorsunuz. Orayı tercih etmenizi öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı